Ціна збігалась із заявленою на hotline
Taras Yanishevskyi рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Валіза WINGS 402 M кавовий, Замовлення №153798

Гарне обслуговування і доставка по Києву кур'єром від магазину, що економить гроші і час. Валіза прибула новенькою і повністю запакованою. Надали чек. Ціни та умови на сайті співпадають із сайтом хотлайн.
Ольга Комаха рекомендує цей магазин
1 лютого 2023

Купив: snowball чемодан тканевий 222204 s красний, Замовлення №01083

ввічливе і кваліфіковане обслуговування.дякую
Рекомендував магазин!!! Великий вибір товарів, ввічливе обслуговування
7 лютого 2023 Відповісти
Sitemen не рекомендує цей магазин
26 січня 2020

Купив: Чемодан Fly 1113 M светло-розовый, Замовлення №2154

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Безразличное отношение к покупателю! Заказ был сделан в четверг, менеджер пообещал в пятницу доставить чемодан в ТЦ "Метрополис" в Киеве. В воскресенье о чемодане и о заказе в ТЦ "Метрополис" никто и не слышал! Никто ничего не знает, никто не за что не отвечает. По факту: деньги за заказ заплатил, но где заказ - никто не знает, и как его забрать - непонятно!
Дмитрий Бутолин не рекомендує цей магазин
12 січня 2020

Купив: Чемодан Fly 91240 L фиолетовый - Размер: L - Цвет: фиолетовый, Замовлення №1856

Не сподобалося: видача товару на складі

Заказал 2 чемодана, один себе, другой на подарок, пообещали сообщить когда придут на магазин. В итоге никто ничего не сообщил, а чемоданы продали. Не связывайтесь с этим магазином.
Віталій Николин не рекомендує цей магазин
9 січня 2020

Хотів купити: Валіза WINGS 147 L dark-green

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину