Alex рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Фільтр для питної води Ecosoft Standard (FMV3ECOSTD), Замовлення №2856

Товар був в наявності, та по ціні як заявлено на Хотлайн. Ціна до речі була найнижча ніж будь де. Магазин спеціалізується саме на фільтрах та всьому пов'язаному з фільтрами для води, так що можуть грамотно проконсультувати та порадити. Забирав замовлення в фізичному магазині, де доволі багато всього в наявності та можна прямо на місці докупити всякі дрібниці типу прокладок та іншого. Чудовий магазин, дякую за сервіс!
kondratjuk.andrey не рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: КОМПЛЕКТ КАРТРИДЖІВ ECOSOFT PURE 1-2-3 + МЕМБРАНА + ПОСТФИЛЬТР, Замовлення №2758

Продають підробні мембрани для зворотнього осмосу FilmTec. Не проходять верифікацію офіційним додатком.
evgenKoVL не рекомендує цей магазин
11 листопада 2022

Хотів купити: Термостатична головка для радіатора опалення Danfoss RA 2991

Потрібно було декілька головок для радіатора опалення Danfoss RA 2991, але їх не було в наявності, замовив в іншому місті
Відповідь представника «Filten»
Термоголовки були в наявності, по ціні яка позначена на Hotline. Ви навіть не звертались
Представник магазину «Filten»
12 листопада 2022 Відповісти
Геннадий Гуркин не рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Фільтр Ecosoft обратного осмосу з мінералізатором, Замовлення №1955

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, сервісна підтримка

Замовив 14.09 о 23 годині. Ціна на сайті була одна з найнижчих на Хотлайн. Отримав повідомлення, що замовленная отримано. І …. Тиша. Наступного дня зайшов на сайт- ціну підняли з 5056 до 5600, як в інших магазинах. Ніякого зворотнього зв‘язку від цього магазину не отримав, замовлення пішло в «нікуди», вочевидь. Я так розумію, що хтось забув зробити апдейт прайсу, а потім « прокинувся» і вирішив проблему кардинально- ігнором замовлення. Купив в іншому місці врешті.
Богдан Козик не рекомендує цей магазин
1 січня 2022

Хотів купити: Danfoss ra 2991

Ціна вказана на Хотлайні була на 30% нижчою ніж на сайті.
Haydenko рекомендує цей магазин
20 грудня 2020

Купив: Комплект картриджів для фільтра, зворотного осмосу Ecosoft CRV3ECO

Вартість на той момент була істотно меншою, ніж в інших. Все ок.