Юрій Патлайчук рекомендує цей магазин
19 листопада 2023

Купив: Стілець DecoGroup Стілець Сідней 01 нубук, Стілець DecoGroup Стілець Сідней 01 нубук, Замовлення №11786

Стілень виявився зручнішим, ніж очікувалось. Він дійсно дуже зручний. Якість хороша. Терміни виготовлення порадували - отримали швидше ніж обіцяли: після предоплати озвучений термін очікування був близько місяця, а отримали через три неділі. Приємно, що обслуговування в магазині лишається на висоті. Менеджерам як завжди - велика дяка) Ви молодці). P.S. Стіл на фото також купували у Roomdepot. Див. попередній відгук.
Татьяна Бондарева рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Розкладний стіл Джем Boston T HPL 70_110, Замовлення №11230

Стол приобрели около месяца назад. Цена-качество соответствует. В магазине менеджеры все подсказали, доставка достаточно быстрая. Спасибо!
Julia Kharchyk не рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: Ліжко , Замовлення №8920

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Купила в магазині roomdepot ліжко від фабрики "лев" ліжко дійсно гарної якості, але ламелі просто жахливої якості!!! Ламелі не дошліфовані на матрас роблять дуже великі зацепки, також вони не повністью вскриті лаком, багато пошкодженних які просто розсипались в руках. На що менеджер компанії сказала, що то є норма. Ви просто підстеліть підматрасник !! Ламіле так і не замінили. Не витрачайте свій час на дану компанію!!
Відповідь представника «Roomdepot»
Добрий день) Дуже добре, що написали. Відповідь буде корисна для майбутніх клієнтів. Так, фабрика ЛЕВ дійсно одна із найкращих фабрик України, які виготовляють меблі із натурального дерева. Хочемо наголосити, що за багато років роботи отримали чимало щирих відгуків та подяк від клієнтів, які зробили свій вибір саме на даних виробах. Звісно трапляються випадки із браком - та це не виключення у будь-яких товарах. Фабрика ЛЕВ та ми завжди на боці клієнта - всі питання та проблеми вирішувалися. Ламелі вважаються за комплектуючий матеріал - фабрика ЛЕВ не займається окремо виготовленням ламелей. Ламелі закуповуються в окремих підприємствах. Фабрика ЛЕВ комплектує одним видом ламелей (ламелі букові гнуто-клеєні), які відповідають технічним умовам та виконують свої функції. І якщо випадково вам попалися браковані ламелі - замінюються безкоштовно, замінюються по гарантії у період використання, навіть замінюємо після гарантії - це не проблемна частина ліжка. Юлія, наш менеджер була з вами на зв'язку - і в суботу 01.04 вам надали відразу відповідь (скрін прикріплено) - запитали про кількість бракованих для заміни - та ви тільки в понеділок 03.04 надали відповідь за кількістю бракованих штук.. а в середу 05.04 зранку отримуємо повідомлення від вас) - //!! Ламелі так і не замінили.//
Лина Ляшенко не рекомендує цей магазин
10 липня 2021

Купив: Кровать Олимп сити, Замовлення №3680

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Здравствуйте Заказала кровать,пообещали доставить в сроки, за день до дня х позвонила в магазин,где не дали никакой информации о моем заказе, подождала пару часов, написала сообщение,в итоге получила ответ на следующий день. Сообщили,что кровать так и не доставят, так как ее не прислали с фабрики. PS. Во время оформления заказа, мне позвонили раз пять,чтобы уточнить,оплатила ли я заказ, на этом вся клиентоориентированность закончилась. Делайте выводы касательно этого магазина,не рекомендую
Відповідь представника «Roomdepot»
Действительно, такой ситуации у нас еще не было. С фабрикой Олимп работаем не первый год. Если товара нет в наличии, то стандартные сроки производства: 1-1,5 мес. Плюс к этому фабрика 10.07 уходит в плановый отпуск. Ваш заказ оформлен 19.06 при консультации мы вам все это объяснили. Но так как вам кровать нужна была срочно - мы уточнили на фабрике - успеют ли они сдать заказ до 10.07 - на что и получили положительный ответ от менеджера с фабрики. Чтобы уточнить, оплатили ли вы, мы ни разу к вам не звонили. Платеж от вас получили 22.06 , но заказ уже был передан в работу, до внесения аванса. Мы сами с нетерпением ожидали информацию о сдачи вашего заказа до самого вечера 09.07 но, увы, получили только на следующий день, и кровати в том списке не было. По факту за 15 дней не успели они изготовить, может готова, но в сушке, может на упаковке - но узнаем мы только после отпуска. Очень сожалеем, что с вашим заказом в нашем магазине произошла такая ситуация. Можем предложить кровать из наличия на складе с ощутимой индивидуальной скидкой.
OleksandrBrumen рекомендує цей магазин
11 травня 2020

Купив: Лавка

Хороша якість, ціна дуже влаштувала мене, широкий вибір. Довжину лавки робили згідно моїх побажань, а саме 1.8 м. Все зроблено якісно і в срок, навіть на тиждень раніше зробили, не зважаючи на доволі серйозні проблеми з перевезенням і роботою зараз в країні.
artemlink рекомендує цей магазин
10 грудня 2019

Купив: Двоярусне ліжко Mebigrand Скандинавия 120х200, Замовлення №539

Вирішили купити сімейне ліжко на трьох людей. Натрапили на Скандинавію. Вирішили замовити в білому кольорі. Все пройшло на відмінно - в магазині працюють компетентні менеджери - на всі питання надали відповідь, завжди на зв'язку від замовлення до доставки. Доїхало по пошті добре, сам зібрав. Магазин зберіг в закладки, обов'язково будемо тут ще купувати - роботою задоволені.
Олександр Глизін рекомендує цей магазин
9 вересня 2019

Купив: Односпальне ліжко Метакам Дарина люкс 80x200, Замовлення №1459

Отримали квартиру в щойно зданому висотному будинку. В інтернет-магазині меблів купили ліжко Дарина Люкс Метакам. Чекали 2 дні коли привезуть нам товар. Коробки підняли на 18 поверх і через пару годин молоді люди зібрали і встановили на потрібне місце, я залишився задоволений їх роботою. Прибрали за собою. До інтер'єру підійшла відмінно, матеріал чудової якості, як на мене. Всім раджу.
22 серпня 2019

Купив: Кухонный уголок Престиж, Замовлення №1340

Вже отримали свій диван і поспішаю відписати для тих хто шукає надійний і чесний магазин меблів. Менеджери завжди на зв'язку, допомогли вибрати обивку, ми замовили не дешевий варіант. Обіцяли виконати замовлення протягом двох тижнів - в результаті, через тиждень вже відправили. Все приїхало цілим, дуже надійно упаковано. Дуже зручно і м'яко сидіти за столом. Бажаю вам побільше отримувати хороших відгуки