Андрей Гончар рекомендує цей магазин
30 вересня 2023

Купив: Котел газовий конденсаційний Buderus Logamax plus GB122i-24 KD H, Замовлення №9013

Купив цей котел з домовою трубою, та ще й в подарунок датчик зовнішньої температури. Все працює дуже гарно, дякую за надані рекомендації по монтажу системи опалення.
Ярослав Лапін не рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Хотів купити: Котел газовий конденсаційний Vaillant ecoTEC pure VUW 246/7-2 (0010023030)

Приваблюють низкою ціною, а по факту виявляється що данного товару в цьому магазині зовсім немає, пишуть "Під замовлення - в кращому випадку десь 40 днів чекати." та парять щось інше. Дякую велике, але мені потрібен саме цей котел раз я його шукаю
Відповідь представника «santechnik.market»
Шановний Ярославе, у відсутності котлів винен не наш магазин, а виробник, який не забезпечив наявність на складі в Україні перед опалювальним сезоном. Ми запропонували Вам наявні альтернативи, щоб Ви могли придбати аналогічний котел по тій же ціні. Вас же цікавив відповідний бюджет на покупку. В наявності є котли того ж виробника, але суттєво дорожче. Так що вибачте, що не змогли виконати Ваше замовлення з вини виробника.
Ні, винен саме такий не відповідальний магазин як у вас. Ви питались мене переконати що таких котлів не має в Україні. Однак я вчора його знайшов в іншому магазині. Так дорожче, но він там був, тому що працають так, як треба, а не звинувачують виробника в чомусь. А ви, заздалегить знаючи що у вас немає товару його рекламуєте потім парите те, що вам вигідно. Тобто ви заздалегіть вводите покупця в оману, так робити не можна. Я 3 дні витратів, поки знайшов цей котел, тому що він у мене по проекту був прописаний. І все з за таких магазинів як у вас, що \"продають\" то, чого не мають в наявності.Тому для покупців не раджу ваш магазин, а вам раджу вміння працювати, слідкувати за остатками та спілкуватись з клієнтамі, а не шукати виновних, тому що в цієї ситуації вина саме ваша. Доречі бачу ви досі цей котел \"продаєте\")
Представник магазину «santechnik.market»
Ярославе, Ви знайшли котел, але шукали 3 дні. Тобто знайшли у когось залишки на складі. Це підтверджує той факт, що у виробника на складі ці котли відсутні. Ми працюємо з виробниками товарів, а тому на жаль залежимо від них. Бажаю вам, щоб знайдений котел працював довго.
27 вересня 2023 Відповісти
Яка для мене, як для покупця різниця, де той котел на якому складі. Магазин пропонує - я купляю. А інші технічні питання магазину для мене не важдиві. Я тільки не можу зрозуміти, навіщо ви пропонуєте то, чого у вас немає по факту?
Владимир рекомендує цей магазин
29 жовтня 2019

Купив: Котел газовий конденсаційний Bosch Heat 3500 4 (7738502596), Замовлення №23313

Не сподобалося: сервісна підтримка

Хороший магазин, лучшая цена на котел на момент покупки. Привезли быстро и бесплатно. Гарантия на товар - от производителя. В виду специфики товара, нужно сначала установить котел, потом вызывать гарантийщика. Гарантийщики (сервисный центр я указал) оказались сильно прошеными и за вызов пришлось заплатить 80 гривен, что явилось для меня полной неожиданностью и оставило мелкий неприятный осадочек. К самому магазину притензий нет, разве что надо указывать что гарантия за деньги.
Відповідь представника «santechnik.market»
Владимир, спасибо за отзыв. При продаже гарантийной сложной техники такой, как котел отопления Tronic Heat 3500, ввод в эксплуатацию осуществляют сервисные центры, рекомендованные компанией Bosch. Стоимость услуги 0 грн, но транспортные расходы специалиста к месту установки котла подлежат компенсации. В Вашем случае - 80 грн. Извините, что не предупредил заранее, и надеюсь, что котел прослужит Вам долго и Вы будете довольны выбором. С уважением, руководитель Santechnik.market.
Инна2010 рекомендує цей магазин
16 серпня 2019

Купив: Viessmann Vitopend 100-W одноконтурный

Заказывала газовый котёл на дачу. Цена подтвердилась, никаких дополнительных условий для повышения стоимости со стороны продавца не было. Доставили на следующий день после заказа. Приятным бонусом была помощь в монтаже котла и запуске системы. Всё работает отлично! Смело рекомендую!