ВікторSt рекомендує цей магазин
6 листопада 2023

Купив: Телевізор Samsung QE85QN90C, Замовлення №300056

Придбав телевізор. Роботою магазину задоволен.
Ілля Смик рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Samsung QE65QN91B, Замовлення №300033

Телевізор відправили Новою Поштою у обіцяний термін. Я його оглянув при отриманні, приїхав цілий, гарантія на місці. Магазин працює добре.
Dioptriy не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Samsung QE43Q60C, Телевізор Samsung QE43Q60C

товара ни из прайса. ни с сайта у них нет
Ліза 1978 рекомендує цей магазин

Купив: Посудомийна машина Bosch SPV6ZMX23E, Замовлення №300015

Хочу подякувати за гарне обслуговування, відповідають на всі питання, відправку посудомийки зробили в терміни, як і обіцяли, завжди на зв?язку.
Odyssey рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: 75QNED816RE, Телевізор LG 75QNED81, Замовлення №-

Олександр 00 рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RS66A8100B1, Замовлення №298310

Замовив холодильник. Допомогли занести в квартиру, за що дякую! Магазин сподобався. Рекомендую.
Анна Сичкарь рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Електрочайник SMEG KLF04BLEU, Замовлення №298192

Зробила замовлення на сайті, передзвонили в той же день, а відправили на наступний. Дякую за оперативність!
Олексій Величкр рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE85QN900C, Замовлення №298131

Магазин рекомендую. Телевізор замовив дорогий, але все добре, відправили швидко, гарантія і всі бумажки в наявності.
MarinaSavich рекомендує цей магазин
29 вересня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE55Q67C, Замовлення №298100

Телевізор відправили через день після замовлення. Менеджер постійно був на зв?язку і відповідав на всі питання. Все сподобалось.
Stanislav1990 рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE75QN800C, Замовлення №297909

Менеджер магазину надав кваліфіковану консультацію, допоміг з вибором телевізора. Доставка вчасно, гарантію надали.