Мирослава 88 рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Мікрохвильовка Bosch BFL623MV3, Замовлення №295609

Нещодавно купила в цьому магазині мікрохвильову піч Bosch. Зробила замовлення на сайті, передзвонили швидко, доставили, коли мені було зручно. Магазин сподобався.
Віктор Роман рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Телевізор Sony XR-83A90J, Замовлення №295594

Замовив телевізор, в наявності його не було, пообіцяли, що привезуть через 7-10 днів, але трохи затягнули і доставили через 14. Затримка компенсувалася хорошою ціною, я всім задоволен.
alexandra8312 рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Крапельна кавоварка SMEG DCF02PGEU, Замовлення №295584

Купувала кавоварку на подарунок. Дуже важливо було, щоб доставили саме в той час, який я оговорила. Дякую, все зробили чудово. Магазин однозначно рекомендую!
Волошина Ксенія рекомендує цей магазин
20 березня 2023

Купив: духовка електрична, Духовка електрична Bosch HBA534BB0, Замовлення №295593

Зателефонувала в п'ятницю в цей магазин, менеджер допоміг вибрати духовку, сьогодні отримала, дуже задоволена. Дякую за допомогу, обов'язково буду звертатись ще.
Kalyna рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Варильна поверхня, Варильна поверхня електрична Bosch PIB375FB1E, Замовлення №295555

Замовив доставку Новою Поштою. Попросили невелику передооплату, в цей же день відправили. Поверхню отримав, якістю задоволений
АлінаРе рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Телевізор Samsung UE55AU7172, Замовлення №1403/16

Обирала серед двох моделей телевізорів, менеджер добре проконсультував. Доставку зробили в оговорений день. Рекомендую цей магазин.
Світлана 2023 рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Samsung UE50BU8002, Телевізор Samsung 50BU8002, Замовлення №295402

Допомогли з вибором телевізора, проконсультували, доставили згідно з домовленістю. Всім задоволена. Дякую.
Volodumur73 рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Телевізор Samsung Neo QLED 2022 QE75QN85B, Замовлення №0202/15

Придбав телевізор в цьому магазині. Все добре організовано, доставили як домовлялись. Рекомендую.
To159 не рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Приїхала станція з універсальними розетками(китайська версія), а не європейська розетка як позначено на фото і в описі. Перед замовленням уточнив яка версія і оператор завіряв, що це європейська.
Женя М рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Телевізор Samsung QE85QN900B, Замовлення №294744

Попросив зробити деякі тести на телевізорі й вислати мені відео. Все зробили. Відправили товар швидко. Відповідали на питання швидко. Усім задоволений. Дякую