Анатолій Рига рекомендує цей магазин
26 липня 2022

Купив: Ledger Nano X, Замовлення №22619

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Замовлення виконано швидко, все чудово
Ed75 рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Кошелек SAFEPAL, Замовлення №22463

Отличный магазин. Ребята отправили заказ быстро. Кошелек пришел опечатанный голографическими пломбами. На вопросы отвечают оперативно, со знанием дела. Ставлю пять звёзд.
Eugene Shportko рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: Ledger Backup Pack, Замовлення №22550

Дуже задоволений сервісом. Замовлення виконано швидко і вчасно.
Alexander Chernyh рекомендує цей магазин
20 липня 2022

Купив: LEGER-OTG-KIT, Замовлення №22540

Виявилось, що при підключенні гаманця Leger він працює тільки через рідні шнури з'єднання. Звернувся до компанії Leger і виявилось, що у нас в Україні є їх представники які займаються підтримкою клієнтів Leger. Я звернувся до цієї компанії Lwallet.com.ua і вони швиденько мені допомогли відправивши шнури до гаманця. Дякую.
Бабак Арсений Максимович рекомендує цей магазин
18 липня 2022

Купив: Trezor model T, Замовлення №22031

Валера Высоцкий рекомендує цей магазин
9 липня 2022

Купив: Trezor Model T, Замовлення №22424

Дякую за оперативну роботу, заказ оформив швидко і без проблем, посилку отримав вже на наступний день. Дякую за якісну роботу, буду радити ваш сайт в подальшому. Замовленням задоволен!
Ярослав Мовчан рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: SafePal S1, Замовлення №22398

Заказывал кошелек SafePal S1. Спасибо сегодня все забрал и подключил. Синхронизировалось с первого раза и проблем не возникло. Очень доволен покупкой. Доставку ждал 3 дня.
Влад Сенедяк рекомендує цей магазин
8 липня 2022

Купив: Trezor One, Замовлення №22392

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, сервісна підтримка

Все прийшло швидко, за кісьть модне не хвилюватись (оригінал) рекомендую замовляйте і будьте спокійні що ви купили якісну річ!
Павлік рекомендує цей магазин
7 липня 2022

Купив: ledger nano x, Замовлення №22399

Все супер! Дякую
Лидия Бурковская рекомендує цей магазин
6 липня 2022

Купив: Ledger Nano S, Замовлення №22294

Заказала криптокошелёк на сайте lwallet.com.ua,потому,что они официальные представители производителя в Украине!Менеджер перезвонил буквально в течении 15 минут.На следующий день посылочку отправили Укрпочтой,а ещё через 2 дня я её получила,что для Укрпочты - очень быстро!Кошелек пришёл запечатанным в фирменной упаковке.Без проблем прошёл проверку на сайте производителя.В целом осталась довольна обслуживанием,скоростью отправки и самим товаром!