Александр Горобец рекомендує цей магазин
15 листопада 2023

Купив: Allpowers Solar panel 21W (AP-SP5V21W), Зарядний пристрій на сонячній батареї Allpowers Solar panel 21W (AP-SP5V21W), Замовлення №0593655

Найнижча ціна наразі на ринку. Рекомендую продавця!
Максим Кучер не рекомендує цей магазин
7 лютого 2023

Купив: Зарядна станція Allpowers S300, Замовлення №0678760682

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Замовили станцію allpowers s 300, отримали браковану, дисплей працював не коректно, блютуз через раз, тримала лише 5 годин замість обіцяних менеджером 6-7 годин. Через добу взагалі перестала вмикатись. Зв'язались з менеджером дали адресу для відправки, тепер станція валяється десь на пошті в Броварах 5 добу, не раджу, якщо виникнуть хоч якісь проблеми будете чекати на реакцію магазину дуже довго.
Відповідь представника «Solpower»
Добридень! З приводу часу роботи - тут все залежить від того, що ви підключали до пристрою, різні аксесуари споживають по-різному менеджер вам сказав орієнтовний час, який залежить від кінцевого споживача. З приводу - "валяється десь на пошті" - воно не валяється, а зберігається на відділенні, кур'єр сьогодні забере, була проблема з транспортом, тому вийшла невелика затримка.
Оля Ч. рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Портативный генератор Allpowers 78000 mAh(288Wh)S300, Замовлення №57925

Покупала в этом магазине Портативный генератор Allpowers 78000 mAh (288 Wh) S300,отправили во время .Были некоторые вопросы по товару менеджер вполне доступно на них ответил. Пользуюсь с удовольствием
Татьяна П рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Солнечное зарядное устройство Allpowers 100 Watt ETFE , Замовлення №57899

Покупала Солнечное зарядное устройство Allpowers 100 Watt ETFE, отправили в тот же день, получила быстро и в хорошем качестве. Работает пока хорошо
Відповідь представника «Solpower»
Дуже вдячні за Ваш відгук, хорошого користування
lediveddi рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Зарядний пристрій на сонячній батареї Allpowers Solar panel 21W 9-18V (AP-SP18V21W), Замовлення №2558

K_Se рекомендує цей магазин
25 травня 2020

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Allpowers 105000 mAh с розеткой 220В

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, повернення товару