bluewhite рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: Roda BRAVO RB3-2000WF, Замовлення №10001680

Задоволений покупкою в цьому магазині. Все зручно, все точно, дуже швидка безплатна доставка кур'єром.
Viktorina Gumenna рекомендує цей магазин
21 вересня 2022

Купив: Обігрівач масляний Tesy CC 30120 E 05 R, Замовлення №748689

Дуже задоволена сервісом та замовленням. Швидко зателефонували та доставили. Коробка не пошкоджена та товар теж. Обігрівач гріє як потрібно. На чеку вказали, що гарантія 24 міс.,з печаткою та підписом. Магазин та співробітники викликали довіру. Дякую)))
kostantitov рекомендує цей магазин
30 червня 2022

Купив: Обогреватель масляный Gorenje OR2000E, Замовлення №LJFMRTNYH

Обігрівач новенький, без дефектів, працює, гріє! Дуже добре, що при дзвінку у магазин завжди відповідали на дзвінки. Кур'єр ввічливий і залюбки погодився перевірити обігрівач до оплати. Дуже вдячний за гарне обслуговування, при нагоді звернусь до магазину обов'язково)
Seraf рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Купив: Настенный кондиционер Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N3_21Y

Заказал настенный кондиционер Electrolux Fusion Ultra EACS-09HF/N3_21Y 29 Июня, предложили установку на 1 Июля. Все сделали четко и без проблем, спасибо )
Алла Подлевська рекомендує цей магазин
4 січня 2021

Купив: Конвектор Noirot SPOT E5 1500W + Ножки В Подарок!