Ціна збігалась із заявленою на hotline
waryhint рекомендує цей магазин
2 березня 2021

Купив: Аккумуляторная батарея Merlion AGM GP1290F2 12V 9Ah, Замовлення №142760251

Олена Китаєва рекомендує цей магазин
21 вересня 2020

Дякую магазину за якісний товар. Отримала те, що замовляла - все підійшло, упаковано добре. Особливо хочу відзначити клієнтоорієнтованість співробітників: дуже уважні до клієнта, відповідально ставляться до роботи. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «Camerton.com.ua»
Дякуємо, що обрали наш інтернет-магазин. Наші експерти завжди клієнтоорієнтовані навіть у післяпродажному етапі. Будемо вдячні за ваші рекомендації.
Слава Заречный рекомендує цей магазин
4 вересня 2020

Хотів купити: Сейф Ferocon БС-21Е.7035

Сподобалося: оформлення замовлення, асортимент

Отличный магазин, понятный сайт, вся информация предоставлена, иногда на сайте других магазинов не разобраться.
Відповідь представника «Camerton.com.ua»
Дякуємо , що завітали у наш Гіпермаркет безпеки та придбали товар, який Вас цікавив. Надіємось, що наш сервіс Вас влаштував. Очікуємо Ваших наступних візитів.
Представник магазину «Camerton.com.ua»
Дякуємо, за Ваш вибір та рекомендації. Дякуємо за покупку. Очікуємо Ваших наступних візитів.
6 вересня 2020 Відповісти
ryu161alfa рекомендує цей магазин
16 квітня 2020

Купив: Акумулятор для ДБЖ Europower AGM EP12-7.2F2 12 V 7,2 Ah Black, Замовлення №93960

Товар відправили швидко. Деталі замовлення уточнили
Відповідь представника «Camerton.com.ua»
Наш магазин оперативно відправляє Новою Поштою та Укрпоштою. Дякуємо за замовлення.
Представник магазину «Camerton.com.ua»
Дякуємо за покупку. Дякуємо, що скористалися нашим сервісом швидкої доставки.
6 вересня 2020 Відповісти