Владислав не рекомендує цей магазин
10 грудня 2022

Хотів купити: Audio-Technica AT2020, Замовлення №897

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Сайт не відповідає своїм цінам. Замовляв за однією ціною, хоча по факту вона інша. І нікого не хвилює, що ціна була вказана у мене в особистому кабінеті нижча. Ця невідповідність цінам повністю псує відношення до магазину та його співобітників.
Artem рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Casio LK-S450, Замовлення №799

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Дуже приємно коли магазин перевершує очікування. Забрав товар з пошти на 2 дні раніше ніж мені обіцяли відправку! Такий досвід у мене вперше. Дякую
AzureKite рекомендує цей магазин
24 вересня 2022

Купив: IK Multimedia iLoud Micro Monitor, Замовлення №527

Связались и отправили быстро. Цена и наличие соответствовали заявленным.
life lover не рекомендує цей магазин
5 вересня 2022

Хотів купити: Audio-Technica ATH-M40X, Замовлення №427

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Оформил заказ на наушники с курьерской доставкой по Киеву. На следующий день никто из менеджеров магазина не перезвонил, хотя в чекбоксе было указано обратное. Изменилась только цена на сайте с 4090 до 5590
Роман рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Native Instruments Komplete Audio 2, Замовлення №400

Очень отзывчивый продавец, приятный в общении, остались только положительные эмоции. Смог забрать ровно через сутки, учитывая, что товара на магазине не было, то доставка со склада заняла рекордно мало времени.
DreadLord рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: AKAI MPK MINI MK3 Black, Замовлення №GCQYVBUEP

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Магазин супер. Рекомендую. Працюют навіть у такий важкий час. Товар був у наявності. Ціна та яка на сайті. Оформили та відправили в той же день, що і замовив. Буду і надалі замовляти у них.
Im_dnb рекомендує цей магазин
19 грудня 2021

Купив: Adam Audio T8V, Замовлення №NCJMQHGXC

Отличный магазин,мониторы доставили в течении 5 дней,+ подарили кабель!)
Vladyslav Durniev рекомендує цей магазин
6 жовтня 2021

Купив: Цифрове піаніно Yamaha P-45

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Спасибо! Отличный магазин, всё соответствовало заявленной цене, менеджер ответил быстро, помог определиться с выбором, ребята отправили оперативно Новой почтой, на следующий день всё получил.
markus рекомендує цей магазин
2 травня 2021

Купив: Цифрове піаніно Casio CT-X3000, Замовлення №300402

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Цена на синтезатор была одной из лучших и актуальна на сайте. Менеджер ответил на все вопросы по товару, комплектации, уточнил и сообщил возможное время доставки. Сам заказ и договоренность об оплате прошли быстро и удобно. Доставили в договоренное время, заранее сообщили и перезвонили. Сам товар и упаковка без повреждений, гарантийный талон и все бумаги сопровождения в порядке. Покупал первый раз у них, доволен услугами магазина и рекомендую к покупке.
eastpak не рекомендує цей магазин
27 квітня 2021

Купив: Студійні монітори (пара) IK Multimedia iLoud Micro Monitor, Замовлення №DUJMXIGSS

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі

На Хотлайне и на сайте стоит, что товар в наличии, тогда как оказалось, что ничего в наличии нет.
Відповідь представника «SOUNDSTORE»
Добрый день! Благодарим за обращение в наш магазин, и еще раз приносим извинения за доставленные неудобства с Вашим заказом. Мы исправили информацию на нашем сайте о наличии данного товара.