cupuyc рекомендує цей магазин
4 грудня 2020

Купив: Nanoleaf Light Panels 15

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Dr. Standby рекомендує цей магазин
3 грудня 2020

Купив: Наушники переводчик Timekettle M2, Замовлення №6178

Leonid.Z рекомендує цей магазин
25 листопада 2020

Купив: N2 Titan Black, Замовлення №6121

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Neferot tar рекомендує цей магазин
16 листопада 2020

Купив: Lemfo lem11

Oleg рекомендує цей магазин
9 листопада 2020

Купив: Навушники TWS Google Pixel Buds 2 White

NataSonia рекомендує цей магазин
2 листопада 2020

Купив: Умное кольцо Jakcom R3 NFC Magic черного цвета, Замовлення №5954

Заказывала в этом магазине умное кольцо на подарок. Отправили сразу, без проблем. Внимательные, учли все пожелания. Так как подарок не подошёл пришлось возвращать, что тоже прошло без проблем. Просто отправила им товар назад Новой почтой и вернули деньги на карту. Буду заказывать теперь себе =)
Glib Petrachkov рекомендує цей магазин
23 жовтня 2020

Купив: Muse 2

Вчасно відправили. Все дуже оперативно
Наталія Мартинюк рекомендує цей магазин
22 жовтня 2020

Купив: Умный тонометр Withings BPM Connect

Самая лучшая цена за тонометр, во всех других магазинах значительно дороже. Его не было в наличии, но я согласилась подождать, о чем не жалею. Менеджер быстро перезвонил и также сообщил о наличии.
Alexey Yakobson рекомендує цей магазин
18 жовтня 2020

Купив: Omron HeartGuide

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Купил часы с тонометром Omron HeartGuide. Магазин предоставил всю необходимую информацию по часам. Чутко отреагировал на замечания.
Yuliya Belous рекомендує цей магазин
15 жовтня 2020