Дан Мор не рекомендує цей магазин
1 грудня 2020

Хотів купити: Eurolamp 6W 3000K круг LED-DLR-6/3

Сподобалося: відповідність ціни

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Переходжу з Hotline на сайт, на сайті написано що товар є в наявності, написано також що ціна буде знижена після реєстрації. Я реєструюсь, але ціна лишилась такою самою. Найголовніше: нема ніде кнопки "купити", чи я не бачу? Витратив час на пошуки, не знайшов, додаю скріншоти до реєстрації і після. Телефон магазину написано що працює лише в робочий час. Чому я не можу замовити зараз на сайті, для чого сайт тоді. Цікаво що для деяких інших товарів кнопка "Купити" горить нормально!
Відповідь представника «SVETUM.COM.UA»
Спасибо за Ваш отзыв! Мы приносим свои извинения за временные технические неполадки на сайте. Дело в том, что для всех старых моделей товаров которых почти нет на остатках мы убираем кнопку купить, чтобы никто не смог их заказать. Убрать статус наличия пока что не можем (дорабатываем) так как остатки в 1-2 шт. все равно тянутся со склада.
Porkygoo рекомендує цей магазин
9 вересня 2020

Купив: Потолочный светильник Biom LED SMART 50W 3000-6000K с пультом д/у (SML-R05-50)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, відвантаження товару

Заказал, приехал запечатанный, все работает, но без чека, чек выслали электронный
Artem01 рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 серпня 2020

Купив: LED лампа Biom G9 5W 4500K

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Проблема решена !!! Делал заказ на 11 лампочек разного типа. Одна из них перестала работать через несколько часов. Магазин согласился принять по гарантии, но расходы за доставку возлагают на покупателя... Расходы на доставку в обе стороны превышают стоимость самого товара. Так что если заказываете с доставкой по Украине, есть смысл выбрать другого продавца! Так как придется отправлять товар по гарантии в Харьков за свой счёт.
после комментария со мною в течении суток связался представитель магазина и решил мою проблему
12 серпня 2020 Відповісти
Artem01 , спасибо что отзыв писал . Призадумаюсь стоит ли экономить и покупать в этом магазине люстру светодиодную , а с гарантией свяжись и мало не покажется .
8 жовтня 2020 Відповісти
Представник магазину «SVETUM.COM.UA» відповів на коментар Саша
Всім буде корисно знати! ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист прав споживачів В якому сказанно: Стаття 8.п5. Доставка великогабаритних товарів і товарів вагою понад п'ять кілограмів продавцю, виробнику (підприємству, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) та їх повернення споживачеві здійснюються за рахунок продавця, виробника (підприємства, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті). Але не дивлячись на це, наша компанія здійснює швидкий гарантійний обмін всіх проданих нами товарів та оплачуємо доставку. Рекомендуємо уточнювати умови гарантійного обслуговування в магазині де плануєте замовляти світильник.
9 жовтня 2020 Відповісти
Показати всі коментарі
Олександр рекомендує цей магазин
21 січня 2020

Купив: Настольная LED лампа ElectroHouse 11W 4100K черная, Замовлення №415

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Вже вдруге замовляю Лед світильники. Якість хороша, швидка доставка.
Відповідь представника «SVETUM.COM.UA»
Спасибо за доверие) будем рады видеть вас снова.