Smovin7 не рекомендує цей магазин
12 жовтня 2022

Купив: Полотенцесушитель Laris классик п8 500 х 800 б/п 1/2” м/ц 700, Замовлення №1567

Замовлення так і не було відвантажене
Denis MUU не рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Хотів купити: Peoniy P-EVH-80RI серия Sanremo, Замовлення №1173

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Правду пишут. Заказ оформил, подтверждение на почту получил. Дальше тишина. В мессенджерах тоже тихо. Такое ощущение что заказов 1000 и их обрабатывает один человек. В общем не ценят они покупателя. Продолжение следует.... Как и ожидалось, ответ поступил: по такой цене уже нет, есть на 1000-ку дороже.
evgen не рекомендує цей магазин
27 травня 2021

Хотів купити: Смеситель для ванны Imperial 32-005N-00, Замовлення №806

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

заявка оставлена, никто не перезвонил
Відповідь представника «HotRain»
Доброго дня evgen. Даного замовлення не отримували, значить належним чином ви його не оформили. Наступного разу постарайтеся подзвонити і уточнити про ваш статус замовлення. Нехай щастить. ps: напевно ви зробили замовлення в кілька магазинів. як показує практика не ви один такий на жаль.
значит номер заказа я сам выдумал? и, по-вашему, я должен бегать за вами узнавать \"а как там мой заказик?\"? судя по работе магазина и реакции на недостатки, вы так сильно заботитесь о своих покупателях.
1 червня 2021 Відповісти
Представник магазину «HotRain»
Доброго дня. З вами зв'язувалися виявляється по вайберу 27.05.2021. і ви відмовилися, а паніку розводите. Є скріншот повідомлення. Гарного дня
14 червня 2021 Відповісти
manehikal не рекомендує цей магазин
16 лютого 2021

Хотів купити: Гигиенический душ Imprese со смесителем хром VR30704U-BT

Нет в наличии. Ещё вчера (15.02.21) сайт не высвечивал эту позицию, сегодня (16.02.21) позиция появилась, а товара нет. Что это по вашему?!
Відповідь представника «HotRain»
Доброго дня manehikal. На жаль товар закінчився, буває таке іноді, буде в березні місяці. Також не завжди виходить отримувати актуальні залишки зі складів. Вибачте за не зручності. Нехай щастить.
Eugen Viktor не рекомендує цей магазин
4 листопада 2020

Хотів купити: гигиенический душ+смеситель Imprese VR30704U-BT

Заказ на сайте оформлен, без каких-либо уведомлений на почту / тел. Никто не перезвонил за два дня.
Відповідь представника «HotRain»
Добрый день, Eugen Viktor! Даного заказа не получали, значит должным образом вы его не оформили. Надеюсь вы нашли что искали и оставите там положительный отзыв. Хороших покупок.
Віталій Биковець не рекомендує цей магазин
20 січня 2020

Хотів купити: Верхний душ Imprese S300

Сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Сделал заказ черезфункцию "Купить в один клик". Оставил свой номер, но никто не перезвонил. Ждал звонка 4 дня.