Ольга рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Витяжний вентилятор РО 125 ТН Л, Замовлення №6374

Рекомендую магазин і товар. Зауваження для виробника - пакувати лицьову накладку вентилятора в захисну плівку-наліпку, щоб захистити її від подряпин.
Відповідь представника «VENTS-MAG.com.ua»
Дуже дякуємо за Ваш відгук. Дуже приємно. про захисну плівку, самі не раз казали виробнику, поки безрезультатно.
Юрій Гузій рекомендує цей магазин
6 січня 2023

Купив: Витяжний вентилятор Домовент Тиша 100 Л, Замовлення №5731

Сміло можу рекомендувати цей магазин для покупок, привітний менеджер, вчасне відправлення товару + мені свідомо і з мого відома відправили кращу модель ніж я заказав замість Домовент 100 Тиша, Домовент 100 Тиша Л і не попросили хоч і незначну, але доплату. Товаром задоволений повністю, працює справді тихо.
pachypodium рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Вентилятор Вентс 100 Квайт Стайл Тн, Замовлення №5509

Анна Буряк рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: Витяжний вентилятор Vents 100 Солід T

Очень понравился магазин! Заказали вентилятор в 11:30 в 14:00 товар был уже у нас! Сервисом очень доволены. Бесплатная доставка, еще и подарок привезли! Спасибо большое!