Omarov Roman рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Rocks-Off O-BOY Black, Замовлення №25115

Максимально швидкий і якісний онлайн сервіс. Одразу після замовлення приходить смс, смс коли замовлення комплектується, потім посилання в смс на фіскальний чек, смс коли замовлення прибуває у відділення пошти і смс зі знижкою на наступну покупку 10% на завершення. Коробочка не поламана не розірвана, товаром не користувалися)))
H L рекомендує цей магазин
1 листопада 2022

Купив: Satisfyer Pearl Diver, Love To Love Neon Ring Kit, Замовлення №16481

На сайті була вказана актуальна ціна і наявність. На мої питання швидко відповіли у вайбері і відправили товар в день замовлення. Наявне SMS-інформування (номер чека, ТТН Нової пошти, сповіщення про прибуття). Все було запаковане в додаткову коробку Нової Пошти, вміст вантажу вказаний "Товари для дому".
Sviatoslav L. рекомендує цей магазин
30 грудня 2021

Купив: Svakom Vick Black та Pjur Basic, Замовлення №10848

Завдяки цьому магазину мій перший досвід замовлення секс іграшки пройшов просто ідеально! Наявність товару та найнижча ціна, швидка відправка, повне інформування по статусу замовлення в SMS-форматі та хороше пакування (відправляють від приватної особи, пакують в чорний поліетилен). Обов'язково замовлятиму ще. Рекомендую!
Fedir21 рекомендує цей магазин
14 грудня 2021

Купив: Tenga Flip, Замовлення №10300

Уже дважды заказывали тут - оба раза всё отлично. Сервис вежливый и ненавязчивый. По упаковке и доставке тоже никаких вопросов. Рекомендую.
Igor1989 рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Чудово проконсультували. Одне не зручно - немає точок самовивозу (де б можна було переглянути товар).
Ольга рекомендує цей магазин
11 грудня 2020

Купив: Satisfyer Men Vibration, Tenga Air-Tech Regular, Tenga Hole Lotion MILD, Замовлення №3485

Отличный магазин. Цены ниже, чем у других магазинов, в которых я смотрела эти товары. Удобный сайт, быстрая доставка. На посылке указана категория "Товары для дома". Внутри был код для скидки -10% на следующую покупку. Брала на подарок для любимого. Рекомендую.
Руслан Панфилов рекомендує цей магазин
10 грудня 2020

Купив: Satisfyer Вакуумный клиторальный стимулятор Pro Penguin Next Generation, Замовлення №3381

Эля Редих рекомендує цей магазин
29 травня 2020

Купив: Satisfyer Vibes Yummy Sunshine, Замовлення №737

Очень вежливая поддержка, провели консультацию по товарах, сориентировали по дате доставки товара. К тому же, очень хорошие цены на все игрушки. Рекомендую!
Відповідь представника «Amy.com.ua»
Добрый день, мы очень рады что Вы остались довольны! Будем рады увидеть Вас в нашем магазине ещё)
Владислав Швыдун рекомендує цей магазин
6 лютого 2020

Купив: Кліторальний вакуумний вібратор Satisfyer Pro Penguin Next Generation (SO1641)

Делал заказ в субботу , отправили в тот же день. Сработали оперативно, рекомендую!
Відповідь представника «Amy.com.ua»