ПеКарня рекомендує цей магазин
26 травня 2021

Купив: Вітамінно-мінеральний комплекс Jarrow Formulas EPA-DHA Balance 600 mg 240 caps /120 servings/, Замовлення №5332

- Працювати з магазином приємно, все зроблено правильно, відправили досить швидко, + ціна нормальна. Нормально загалом, можна брати.
sonia_infinity рекомендує цей магазин
24 липня 2020

Купив: Solgar Triple Strength Omega-3 950 mg Softgels 50 caps БАД Хлорофилл жидкий с мятным вкусом, Liquid, Замовлення №459

Купувала в магазині не вперше, все зручно, швидко та відповідає заявленій ініормації на сайті, плюс гарні бонуси для повторного замовлення) Рекомендую
19 липня 2020

Купив: Біологічно-активна добавка Solgar Triple Strength Omega-3 950 mg Softgels 50 caps, Біологічно-активна добавка Solgar Кальций Магний Цинк (Calcium, Magnesium, Zinc) №100, Вітамінно-мінеральний комплекс Jarrow Formulas Ginkgo Biloba 50:1 120 mg 120 caps, Замовлення №456

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин нашел через рекламу в интернете. Привлекли низкие цены. Раньше не заказывал здесь. Заказ сделал в пятницу вечером, в субботу с утра со мной связались из магазина подтвердили заказ, и в тот же день отправили мне его. В воскресенье я уже забрал свой заказ на новой почте :) Порадовала бесплатная доставка от магазина. Мелочь, а приятно. Вместе с витаминами пришел купончик на скидочку. Очень приятно :). Буду советовать всем своим друзьям!