vmasterko рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Навушники без мікрофону Koss UR20, Замовлення №10898

Найкращі рекомендації, якість на висоті!
D.stell рекомендує цей магазин
28 березня 2023

Купив: Навушники без мікрофону Koss UR20, Замовлення №9004

Товар новий, якісний, швидка відправка, найнижча ціна! Але неміє фіскального чеку, та ФГТ заповнений не повністю (є лише дата, виробник, печатка, підпис)...
Справді? Я ж не в "Нової Пошти" купував цей товар, а в офіційному магазині, я багато купую і майже всі прикладають Товарний чек або видаткову накладну?! А ще мені не дуже зрозуміло той факт що я купував в інтернет-магазині "KOSS", а на мій відгук відповідає представник магазину "Portativ" судячи з Вашої аватарки. Тепер можете мені відповісти де я Купував товар в: "Нової Пошти", в магазині "KOSS.ua", або в "Portativ.ua"??? Ну то таке! Я відгук написав не для того що в мене є претензії, а для того що б у Вас був хочя б 1 відгук на Хотлайні та Ви бачили і працювали над своїми недоліками в роботі...Дякую
29 березня 2023 Відповісти
doktorhaker не рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Купив: Навушники Koss UR/20

Крайне не рекомендую продавца. В случае чего с обмен возвратом будут проблемы.
Відповідь представника «KOSS Україна»
У відповідності з Законом України про захист прав споживачів (стаття 9), ви можете повернути товар на протязі 14 днів, якщо він не був у використанні. Так як придбані Вами навушники були у використанні, необхідно отримати висновок сервісного центру про справність товару і збереження товарного вигляду. Відповідно до висновку сервісного центар Вам будуть повернуті гроші. Приносимо вибачення за доставлені незручності.
Александр рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: KOSS BT115i, KOSS GMR540 ISO USB, KOSS KPH7 Violet

Заказал 3 позиции. Через 1 день все пришло по Новой почте. Проблем нет. Все отлично. Быстро провели заказ. Спасибо. Магазин работает полностью, удаленно через новою почту. Упаковано было хорошо.
chemist рекомендує цей магазин
6 лютого 2021

Хотів купити: Навушники без мікрофону Koss KPH30i Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення

P.S. Винна Нова Пошта - навушники п'ятий день у відділенні. За півгодини після оформлення замовлення зателефонували, уточнили, подякували... І все. Сьогодні 4-й день - ані дзвінків, ані смс. Почекаю ще два дні і куплю деінде.
molinski рекомендує цей магазин
8 грудня 2020

Купив: KOSS Porta Pro ®, Замовлення №2684

Alexey_pro рекомендує цей магазин
26 травня 2020

Купив: Навушники без мікрофону Koss UR20, Навушники без мікрофону Koss UR10 Grey (196784.101), Замовлення №1557

Заказал на сайте, перезвонили через час и уточнили всю информацию. Доставили товар за свой счет, что приятно удивило. Все пришло в целой упаковке с офф. гарантией. Спасибо за качественный сервис, удачи вам.