vitaljano2008 рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Midnight Blue (WH1000XM4L.E), Замовлення №1sr-20658

Покупав навушники у якості подарунка племіннику. Потрібно було їх терміново відправити, у місто Дніпро, тому що попереднє моє замовлення інший магазин скасував. Хлопці зробили все дуже швидко та якісно, щиро вдячний їм за це.
Жорик Вахтанов рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Портативна колонка Sharp PS-929, Замовлення №Ууу

Здивували. Відпрацювали швидко.
Ivan Reshetniov рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Пылесос строительный Makita VC2512L, 1000Вт, 25л (VC2512L), Замовлення №alprs-15429

Швидко відправили. Дякую
317 -th рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-CH720N Black (WHCH720NB.CE7), Замовлення №Не помню номера заказа

Менеджер добросовестно обслужил меня после времени закрытия магазина. Я получил наушики на следующий день после отправки, из Киева в Одессу. Был наложенный платеж, запросили аванс. Я покупкой сверхдоволен, никакого геморроя, сервис очень вкусный!
Kostiantyn Petrusha рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JABRA Elite 7 Pro Titanium Black (100-99172701-98), Замовлення №1

Дар Самарский рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Lenovo Legion 5 15ACH6H 15,6, Замовлення №47468292747

Все супер дякую ноут дуже гарний не було ніяких підстав все чітко працює вже майже 2роки все на вищому рівні дуже дякую
Serjio_27 рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston 2 GB DDR2 800 MHz (KVR800D2N6/2G), Замовлення №

Светлана Сапсай рекомендує цей магазин
1 січня 2024

Купив: Електрогриль притискної Tefal OptiGrill Elite XL GC760D30, Замовлення №alprs-15305

Дуже вдячна даному магазину, а окремо менеджеру Дмитру!!! Я і не думала вже, що зможу зробити замовлення вечором 29.12 так, щоб отримати до нового року. Але моє замовлення дуже оперативно опрацювали та одразу відправили, що 30.12 воно вже чекало на мене)) Безмежна подяка та вражена якістю обслуговування!
Павел Седов рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Миша Dell MS5320W Multi-Device Wireless Mouse (570-ABHI), Замовлення №26222

Замовляв мишку Dell для ноуту. Замовлення було швидко оброблено співробітниками магазину і відправлено одразу після усіх уточнень. Замовлення отримав як і було вказано магазином. Дуже задоволений, всім рекомендую цей магазин.
Yelyzaveta рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Портативна колонка Marshall Emberton Black and Brass (1005696), Замовлення №alprs-15215

Приємний менеджер Дмитро був зі мною на зв?язку, оперативно вислали колонку чудової якості. Рекомендую магазин