Едуард7 рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном ASUS Rog Theta 7.1 Black (90YH01W7-B2UA00), Замовлення №1sr-20521

Доброго дня! Хочу подякувати представникам магазину AllProServer за ввічливість та оперативність як у спілкуванні через соц.мережі, так і за швидку доставку, відправили в день замовлення! (отримав на наступний день) Також треба відзначити добре пакування, на пошту товар прийшов у набагато більшій коробці з м'яким наповнювачем, товар абсолютно цілий! Щиро дякую! Будемо замовляти тут ще)))
Lidia Tsyupko рекомендує цей магазин
4 жовтня 2023

Купив: Canon PIXMA CL 541, Canon PIXMA pg 540, Замовлення №14476

Робила замовлення катріджів до canon, які взагалі важко було знайти,
Ir Gol рекомендує цей магазин
26 вересня 2023

Купив: Жорсткий диск Transcend StoreJet 25M3 2 TB (TS2TSJ25M3), Ноутбук Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 (82S900VMPB), Замовлення №1sr-20506

Дуже дякую за вашу роботу. Проконсультували професійно, без зайвих термінів, зрозуміло для жінки :). Ввечері обирала, а на наступний день вже все придбала. Щиро дякую!
Dmytro Hushchyk рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow RIVER Extra Battery (EFMAXKIT-B-G), Замовлення №0000

homyakov-72 рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: SSD накопичувач Samsung 870 EVO 1 TB (MZ-77E1T0BW), Замовлення №1sr-20484

Алексей Бурдин рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: Karcher NT 22/1 Ap, Замовлення №1sr-20482

Купили пылесос все работает, доставка на следующий день пришла. Пока тестируем в своем дитейлинге все работает дальше посмотрим.
Roman Zaporozhchuk рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101), Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Amblight Digital Display Quick Charge 65W 30000mAh Black (PPLG-A01, PPLG000101), Замовлення №777

Ціна товару та сервіс на 5/5
Радислав Усеев рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Графічний планшет Wacom Intuos Pro S (PTH-460), Замовлення №alprs-14342

Mикола Мар рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Змінний блок акумуляторів для ДБЖ APC RBC123, Замовлення №alprs-14303

Товар оперативно відправили в день замовлення. Кваліфікований продавець, надав всю необхідну інформацію щодо параметрів товару. Товар отримали через Нову пошту цілий, неушкоджений. Все працює. Рекомендую цього продавця.
Dmitro Senenko рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX506HC Graphite Black (FX506HC-HN004, 90NR0724-M00NU0), Замовлення №alprs-14271

Чудовий магазин та привітні менеджери. Швидко уточнили наявність та надали терміни відправки. З задоволенням проконсультували з питань сервісу та додаткових товарів. Якістю та ціною задоволений на всі 100% Рекомендую