Andrii не рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: Мікрохвильовка з грилем Samsung MG20A7013CT, Мікрохвильовка з грилем Samsung MG20A7013CT, Замовлення №alprs-13759

Сподобалося: відповідність ціни, наявність

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

На hotline у магазину була вказана доставка по Києву. Але менеджер зміг запропонувати лише доставку Новою Поштою... Назвав відділення біля дому, заплатив передплату. І ось приходить посилка. У інше відділення хто зна де! Ніхто мене не попередив про зміну відділення на вантажне і що за 447 гривень я ще маю волочити вантаж 6 кілометрів. Менджер читає повідомлення і не відповідає! Боюсь навіть уявити, що було б у гарантійному випадку!
FamouS не рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Хотів купити: Микрофон студийный/ для ПК / для подкастов Rode NT-USB Mini, Мікрофон студійний/ для ПК / для подкастів Rode NT-USB Mini

Не сподобалося: наявність, відповідність умов оплати

Зателефонував дізнатися умови придбання товару. Мені продавець сказав що знаходяться не в Кийові тому треба внести передплату 500 грн. Дуже дивно тому що я на порталі хотлайн відфільтрував саме по Кийову.
Нина Алексеева рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Навушники TWS JBL Wave Flex Black (JBLWFLEXBLK), Замовлення №slots 13531

Дякую! Дуже задоволена і якісним товаром і ціною, і обслуговуванням .
Yoshimitsu рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Crucial DDR4 SO-DIMM 16GB 2666MHz CL19 (CT16G4SFD8266), Замовлення №alprs-13533

швидко і без проблем
Artem Horbenko не рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Хотів купити: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless Magenta (910-005956)

Не сподобалося: відвантаження товару

написано доставка по Києву, а насправді доставка зі Львову
Тетерин Александр рекомендує цей магазин
23 травня 2023

Купив: Мінімийка високого тиску Karcher K 7 Full Control Plus (1.317-030.0), Замовлення №alprs-13482

LG рекомендує цей магазин
17 травня 2023

Купив: Бінокуляр нічного бачення AGM Wolf-7 Pro NW1 (12W7P122154211), Замовлення №12654

Отримала все ,що потрібно. Консультацію, якісний товар, супровід менеджера бездоганний! Дякую!
Артур Реутов рекомендує цей магазин
16 травня 2023

Купив: Любительская портативная рация Motorola T82 Extreme QUAD, Замовлення №alprs-13414

Владислав1979 рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Мінімийка високого тиску Karcher K 5 Basic (1.180-585.0), Замовлення №Alprs-13439

Богдан Барыбин не рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Хотів купити: Минимойка высокого давления K 5 Basic (1.180-580.0) 7 869 грн В МАГАЗИН

Не сподобалося: відвантаження товару

Заказал 4.05. Пообещали отправить 11.05 в итоге 12.05 ни отправки ни извинений