Вадим Демьянушко рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Sleep&Fly SF Strong 80х190, Замовлення №1871

Магазин и персонал профи !
Sergiy82 рекомендує цей магазин
6 листопада 2022

Купив: Матрац Big Roll 160x200, Замовлення №1724

Зробив замовлення 31 жовтня ввечері. 1 листопада вранці близько 11:00 зателефонували, тактовно і професійно уточнили усі деталі і вже ввечері відправили матрац. Вже 2 листопада отримали замовлення. Усе було надійно запаконвано. Вдячний за якість і оперативність!
stas не рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Хотів купити: Кровать Estella Renata / Рената, Замовлення №1403

d.peterzhak рекомендує цей магазин
15 липня 2020

Купив: Матрас Come-for зима лето, Замовлення №101

К продавцу вопросов нет, все на уровне, молодцы!
Відповідь представника «SLEEPFLY.COM.UA»
Спасибо Вам за отзыв.
Олександр Деревянко рекомендує цей магазин
13 липня 2020

Купив: Матрас Sleep&Fly Standart Plus / СТАНДАРТ ПЛЮС, Замовлення №95

Купил матрас данной модели в июне 2020 Хорошее соотношение цены и качества. Работники магазина сработали на отлично. Быстро вышли на связь, оперативно отправили, надежно упаковали. Также положили наматрасник в подарок. Я остался доволен покупкой.
Відповідь представника «SLEEPFLY.COM.UA»
Олександр спасибо за отзыв.