Олекса Миколайович не рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Хотів купити: Акумулятор Panasonic AA 2500mAh NiMH 4шт Eneloop Pro (BK-3HCDE/4BE)

Відповідь представника «TradeCome»
Зараз наша країна знаходиться в стані війни, тому ціни змінюються 3 рази на день через курс.
Кошара не рекомендує цей магазин
13 жовтня 2022

Хотів купити: SanDisk 128GB SDXC UHS-I U3 (SDSDXXY-128G-GN4IN)

Светят в рекламе цену 980 грн. При переходе на сайт цена уже 1250. Не рискнул уточнить, какая цена будет при отправке, обратился в другой магазин)
Відповідь представника «TradeCome»
Ми оновлюємо ціни зранку на сайті, хотлайн синхронізує і оновлює наші ціни під вечір, зараз ціни висвітлюються відповідно з сайтом.
Mars Spaniel не рекомендує цей магазин
22 серпня 2022

Купив: Флеш-накопичувач USB 3.2 128GB Kingston DataTraveler Exodia Black/Yellow, Замовлення №00001967

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Цена не соответствует указанной на сайте. Проплатил сразу, но не получил номер ТТН. Перезвонил через три дня и только на четвёртый день выслали. Не рекомендую!
Відповідь представника «TradeCome»
Доброго дня, ми очікували товар тому не так швидко відправили, на рахунок ціни. Зараз наша країна знаходиться в стані війни, тому ціни змінються 3 рази на день із за курса.
Представник магазину «TradeCome»
22 серпня 2022 Відповісти
В'ячеслав Б не рекомендує цей магазин
3 липня 2022

Купив: Батарейка Varta Long Life 24 AA

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, сервісна підтримка

Продавець відправив не ті батарейки, що зображені у описі товару, а ті, що відправив, у продавця коштували на 3 грн/шт дешевше. Таким чином продавець "нагрів" мене на 24*3=72 грн (а товарів у замовленні було 2, тобто на 144 грн). Продавець не запропонував повернути фактично крадені кошти, натомість опублікував мої персональні дані на "сайті відгуків України" БЕЗ моєї на це згоди та з порушенням "Закону про захист персональних даних". Подумайте, чи варто зв'язуватись з таким продавцем.
Сергей Иванов не рекомендує цей магазин
15 грудня 2021

Хотів купити: Зарядний пристрій Panasonic Basic Charger BQ-CC61E, Акумулятор Panasonic AAA 750mAh NiMh 8шт Eneloop (BK-4MCCE/8LE), Замовлення №00001309

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Заказывал 3 позиции: 1. Аккумуляторы Panasonic AAA 750mAh NiMh 8шт Eneloop (BK-4MCCE/8LE) - распродали, есть в наличии только четыре, т.е. другая упаковка по другой цене. 2. Зарядний пристрій Panasonic Basic Charger BQ-CC61E - такого нет, есть только с акумуляторами или другой до третей позиции даже не дошли. Вывод - сайт замануха, а цена и наличие не соответствует. Не рекомендую!
Zhuk_91 не рекомендує цей магазин
29 серпня 2021

Хотів купити: Маршрутизатор Netis 2409e

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Я позвонил в воскресенье в 14-30 (маг работает до 16). Напомнили мне что вообще-то сегодня воскресенье и они уже не работают. Я ответил что на сайте инфо что рабочий день до 16. Меня попросили не указывать что им делать и когда работать. Ну хамства такого ещё ни в одном интернет магазине не встречал. Не рекомендую категорически. Есть масса проверенных продавцов которые работают 24/7
Відповідь представника «TradeCome»
На все вопросы которые задал покупатель были даны ответы: товар в наличии, цена актуальна, в воскресенье до 16:00 работает call-center отгрузка производиться в рабочие дни. Покупатель должен это учитывать