Denisn не рекомендує цей магазин
1 жовтня 2021

Купив: Вешалка напольная W11 Bis Halmar, Замовлення №н2233

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Товара нет. работают по предоплате а потом поднимают стоимость.
5 лютого 2021

Хотів купити: Стул Vetro n 130

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Магазин не рекомендую!Цена на сайте одна а продают по другой!Заказала стулья,мне пришла накладная с ценами,сделала предоплату, а потом написала менеджер,что цена уже другая,выше.Мой отзыв на своем сайте они не опубликавали,пропус кают только положительные!
Відповідь представника «Besell.com.ua»
Добрий день! Не вводьте в оману, Ваш відгук опублікований, і відповідь з роз'ясненням ми Вам надали. Сталась помилка, задублювалась знижка. Менеджер проставила подвійну знижку і відповідно стілець який коштував 2000+ грн. Ми не можемо продати за 800грн. Вибачте і надіємось на Ваше розуміння.
Иван Игоревич рекомендує цей магазин
10 вересня 2020

Купив: Офісне крісло для персоналу Signal Q-022 чорний (OBRQ022C), Замовлення №3013

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі, повернення товару, сервісна підтримка

Знайщов магазин через хотлайн! Замовив через корзину, сайт зручний та інформативний, відразу подзвонили і підтвердили наявність. У інших магазинах писало що товар в наявності, а виявлялось що треба чекати доставку з Польщі. В данному магазині був потрібний стілець в наявності і вже ввечері мені його привезли додому. Пощастило що з одного міста. Дякую та успіхів Вам.
Відповідь представника «Besell.com.ua»
Дякуємо! Нам дуже приємно що Вам все сподобалось.