Андрей Бескровный не рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Хотів купити: Ріжкова кавоварка еспресо CECOTEC Cafelizzia 790 Steel Duo (01646)

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не змогли відвантажили в заявлений строк. Дуже ускладнюють процедуру повернення коштів. Вимагають занадто багато персональних даних для цього. Дуже не рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «CECOTEC»
Андрій, вітаємо! Дякуємо вам за звернення. Нам дуже прикро, що у вас виникло подібне враження від нашого магазину й ми із задоволенням вам допоможемо. На жаль, нам не вдалося знайти ваше замовлення та зв'язатись з вами для вирішення цього питання. Будь ласка, зазначте ваше замовлення у відповідь або контактні дані. Будемо чекати!
Олег Ковальчук не рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Соковитискач шнековий CECOTEC Juice&Live 1500 Pro (04137), Замовлення №633913022

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «CECOTEC»
Олег, доброго дня! Дякуємо вам за надану інформацію, ми вже зв'язались з вами для вирішення цього питання. Сподіваємось на ваше розуміння.
НЕ надали фіскальний чек.
26 листопада 2023 Відповісти
Serhii рекомендує цей магазин
15 грудня 2022

Купив: Кавомолка електрична CECOTEC Compact Titanmill 300 DuoClean (01559), Замовлення №583869468

Із-за відключення світла, не зміг завершити проплату за товар, але передзвонили і змінили заявку на післясплату. Комісію і пересилку новою поштою не оплачував. Отримав вчасно. Гарантію і чек вислали смс із посиланям. Тому рекомендую!
Відповідь представника «CECOTEC»
Сергій, доброго дня! Ми вдячні вам за відгук та раді, що ви залишились задоволені покупкою в нашому магазині.
WNC WNC не рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Хотів купити: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) CECOTEC Conga Rockstar 900 Ultimate ErgoWet (05708)

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення

При переході на сайт продавця для купівлі, пише нема в наявності.
Відповідь представника «CECOTEC»
Доброго дня! На нашому сайті дійсно надана актуальна інформація. Ми вже передали запит до Hotline для виправлення складнощів. Вдячні вам за розуміння.
yarok не рекомендує цей магазин
17 листопада 2021

Купив: Занурюваний блендер CECOTEC PowerGear 1500 XL Mash Pro (04127)

Не сподобалося: сервісна підтримка

Відповідь представника «CECOTEC»
Доброго дня! Дякуємо вам за надану інформацію. Для вирішення цього питання рекомендуємо звернутись на нашу гарячу лінію. Номер телефону 0 800 300 244. Будемо раді допомогти!
Decemberina не рекомендує цей магазин
4 травня 2021

Хотів купити: Cocotec, Замовлення №653463067

Відповідь представника «CECOTEC»
Наталія, доброго дня! Дякуємо вам за надану інформацію. Ми вже надали вам товар відповідної якості та раді, що ви залишились задоволені. Приносимо вибачення за незручності, наші фахівці вже виправили складність, щоб подібного більше не повторювалось. Сподіваємось на розуміння!