Lenavarshavskaya рекомендує цей магазин
17 квітня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone X 64GB Silver (MQAD2), Замовлення №17053

Зараз важко знайти якісний товар по адекватній ціні, але я знайшла. Дякую магазину Gnext за гарну роботу.
Відповідь представника «Gnext»
Lenavarshavskaya, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Sashapap рекомендує цей магазин
3 квітня 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone 8 64GB PRODUCT RED (MRRK2), Замовлення №915

Незважаючи на війну, магазин якісно виконує свою роботу. Товар в наявності , ціна актуальна, оформили замовлення швидко і ввечері відправили. Телефон запакований, з гарантією, працює відмінно.
Відповідь представника «Gnext»
Дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залишився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Dianatkach рекомендує цей магазин
29 березня 2022

Купив: Iphone x 64, Замовлення №902

Спасибо магазину gnext за предоставленную модель десятого айфона , и так же благодарна за приятный подарочек к нему , в такое тяжелое время было тяжело его купить , а вы радуете своей работой , спасибо)
Відповідь представника «Gnext»
Dianatkach, щиро вдячні, що Ви знайшли час залишити позитивний відгук про наш магазин! Нам дуже приємно, що Ви залишились задоволені замовленням! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Olgatarasuk рекомендує цей магазин
21 березня 2022

Купив: iPhone XS Max 64 silver, Замовлення №889

Придбала айфон XS Max в цей не простий час. якістю экрану и швидкістью роботи телефоному дуже задоволена, раджу магазин , а так же окрема вдяка менеджеру за раду данноі моделі
Відповідь представника «Gnext»
Olgatarasuk, дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залишився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Vitaliykuriy рекомендує цей магазин
15 березня 2022

Купив: Airpodsнаушники, Замовлення №852

Очень доволен сервисом данного магазина , наушники работают отлично. Спасибо за качественное обслуживание и быструю доставку .
Відповідь представника «Gnext»
Vitaliykuriy, дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залишився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Vadik_1965s рекомендує цей магазин
12 березня 2022

Купив: Apple iPhone 12 Pro Max 256 silver, Замовлення №813

Покупал iPhone пару месяцев назад. Телефон работает без нареканий, покупкой остался доволен - от заказа до доставки, все прошло отлично!
Відповідь представника «Gnext»
Vadik_1965s, щиро вдячні за Ваш відгук! Нам приємно, коли клієнти залишаються задоволені своїм вибором. Звертайтесь за приємною покупкою знову!
Артем Шкрьоьбка не рекомендує цей магазин
11 березня 2022

Купив: Iphone 8

Магазин если честно плохой, прислали телефон с кучей тех проблем. Комплектация хорошая. После того как отправил телефон по гарантии в ремонт, вернули но наушники уже работали не как прежде подозреваю в замене на худшие наушники так как компания не несёт ответсвенности за девайсы.
Відповідь представника «Gnext»
Артем, нам щиро шкода, що виникла така ситуація, але свої гарантійні зобов'язання ми виконали. У Вас виникла проблема з динаміком і кнопкою беззвучного режиму. Телефон прийняли на гарантійне обслуговування, вирішили проблему з динаміком, кнопка мала механічне пошкодження і не підлягала гарантійному ремонту. Все, що Ви відправили разом з телефоном, Вам і повернули. Працівники сервісу не займаються підміною комплектуючих. Від заводського браку ніхто не застрахований, тому надаємо гарантію на наш товар та виконуємо гарантійне обслуговування.
Oleggu рекомендує цей магазин
11 березня 2022

Купив: Айфон xr 128 coral, Замовлення №783

Хотел заказать девушке на подарок iPhone. Менеджер помогла определиться с выбором модели и цвета. Забрал телефон самовывозом, на месте проверил и оплатил. Девушка осталась очень довольна подарком, а я покупкой. Спасибо за качественный товар по адекватной цене.
Bohdan Nasypaiko рекомендує цей магазин
21 лютого 2022

Купив: iPhone 7 32gb silver, Замовлення №1779

Приятно удивил меня магазин! Очень быстро отреагировали на заказ, на все вопросы ответили, подарили защитное стекло, отправили в день заказа!
Відповідь представника «Gnext»
Bohdan Nasypaiko, щиро вдячні за Ваш відгук! Нам приємно, коли клієнти залишаються задоволені своїм вибором. Звертайтесь за приємною покупкою знову!
sasha konoval рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: IPhone X 64Gb Silver

Магазин Gnext полностью оправдал мои ожидания. Оригинальная продукция по доступной цене, быстрое и качественное обслуживание.
Відповідь представника «Gnext»
sasha konoval, дякуємо за високу оцінку роботи нашого магазину! Ми працюємо так, щоб кожен клієнт залишився задоволений! Звертайтесь за приємною покупкою знову!