Микола Кутєпов рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Мультиварка-скороварка PHILIPS Viva Collection HD2137/40, Замовлення №11702

Як на мене, без перебільшення, це найкращий інтернет-магазин в Україні! Покупку оформили і доставили швидко та іще доставили безкоштовно! Менеджери - консультанти дуже порядні люди! Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Egor Petrov рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF), Замовлення №11652

У магазині діє акція зниження ціни якщо є дешевше, скинули на зайву сотку без проблем, доставка була безкоштовною як і було написано на hotline. Єдине, що не сподобалося, це те, що доставка була з Києва, не дивлячись на те, що розташовані вони в Дніпрі, на hotline так само було написано Дніпро, тому був розрахунок на те, що процесор прийде на наступний день. Але навіть так, він зміг прийти вдень наступного дня, тому це не вплине на відгук, можна рекомендувати.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! У нас головний офіс в м. Дніпро, а склади є в різних регіонах, тому відвантаження було не з м. Дніпро, а зі складу, де товар був наявний. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
White Puma не рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Monitor stand cpg-007, Підставка для монітора E2 gaming, Замовлення №20450797354032

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дивна ситуація, чому Ви не вказали номер замовлення у відгуку та вказали недоліками фіскальний чек (який завжди приходить на електронну пошту їх замовлення) та повернення товару? Ми не можемо ідентифікуватии ваше замовлення та розібратись у ситуації тому що не вказано реальний номер замовлення. Зверніться до менеджерів для прояснененя ситуації.
Дійсно, дивна ситуація, бо вашому менеджеру навіть номеру телефона було достаньо, щоб зрозуміти, що це за замовлення, а не його номер ( чи шо ви там хочете). Я залишаю цей відгук, щоб люди знали, шо ви можете підкласти свиню, а не для того щоб щось з вами вирішувати, бо з вашим менеджером у вайбері ми діалог вже закінчили.
29 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «dp-shop»
«Свиню» ніхто не підкладає. В будь якому замовленні є момент перевезення та заводського браку. Для цього вантаж й страхується завжди на повну вартість товару щоб при пошкодженні вантажу людина могла отримати страховку. Та на кожній сторінці прописано щоб обовʼязково вантаж оглядався при отриманні. Коли людина отримала вантаж та через певний час він виявляється пошкодженим то неможливо розібратись де та ким товар пошкоджено.
29 жовтня 2023 Відповісти
Oleg Filenko рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Wi-Fi адаптер TP-Link Archer T3U, Замовлення №11637

Юлия Совенок рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Фен для волосся BaByliss PRO BAB6970IE Caruso-HQ, Замовлення №11654

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Всі товари поставляються в первісному вигляді, можливо виробник не передбачає додаткових пакувань. В будь якому разі, якщо виникнуть питання ми завжди поруч та допоможемо Вам)) Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!
Добре, ще раз велике Вам дякую!)
27 жовтня 2023 Відповісти
Представник магазину «dp-shop»
Й Ми Вам дякуємо за плідну співпрацю та довіру.
27 жовтня 2023 Відповісти
brainmik рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8/128GB Graphite Gray, Замовлення №11628

Планшет отримав в коробці запаковану плівкою, без захисної наклейки на коробці
Lina2367 рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Витяжка похила Pyramida NR 60 M BL, Замовлення №099876655

Купували витяжку пів року тому
wer11 рекомендує цей магазин
11 жовтня 2023

Купив: Модуль пам`ятi SO-DIMM 2x8GB/1600 1,35V DDR3L G.Skill Ripjaws (F3-1600C9D-16GRSL), Замовлення №11366

Замовив пам‘ять, на наступний день відправили, на наступний забрав з почти.
Кирил Борода рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Мишка A4Tech OP-330 Black (OP-330 USB, Замовлення №11327

Мишка в робочому стані.З боку магазина все виконано швидко і без нарікань.Найнижча ціна та гарний сервіс.
Сергей Олексин рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Монітор Philips 243V7QDSB/00, 243V7QDSB/01, Замовлення №11329

Дякую магазину, швидко відправили, товар такий як мав бути. Все добре
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Не зовсім розуміємо чому Ви недоліком вказали повернення товару? За Вашим замовленням немає заявок на повернення товару. Максимальна якість нашої роботи це першочергова мета!!! Будемо очікувати Вас за новими придбаннями в нашому магазині!!!