Valeriy103 рекомендує цей магазин
9 квітня 2022

Купив: Веб камера Maxxter WC-HD-FF-01, Замовлення №1766

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Замовляв на сайті веб-камеру.Спочатку вибір впав на Sven.Оформив замовлення;через досить короткий термін зі мою зв'язався менеджер і повідомив,що на жаль,на цей момент можливості доставити потрібну мені камеру не можливо в зв'язку з бойовими діями(неможливо вивезти зі складу).З допомогою менеджера дуже оперативно підібрали з наявного асортименту саме те,що було мені потрібно.Висловлюю велику вдячність працівникам за оперативність і бажання допомогти.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Ми завжди стараємось щоб кожен наш клієнт отримав максимально добрий сервіс та товар, який йому потрібен!!! Будемо чекати Вас знов в нашому магазині!!
Григорий Пустовой рекомендує цей магазин
8 квітня 2022

Купив: GF RTX 3070 8gb GDDR6 ventus 3x MSI, Замовлення №2223

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказал видеокарту RTX 3070 по полной предоплате. Оплатил на карту всю сумму заявленную на сайте и спустя несколько дней получил свой заказ. Всем доволен и могу рекомендовать данный магазин. Менеджер всегда был на связи и отвечал на мои вопросы. Документы получил из г. Днепр, а сам товар из г.Стрый. Сейчас довольно опасно заказывать по полной оплате, но данный магазин выполнил свои обязательства в полной мере.
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Нажаль зараз щоб зменшити час на отримання товару ми вимушені зі складу напряму відправляти товар, а з головного офісу документи. Але ми впевненні, що скоро буде наша перемога та всі ми повернемось в нормальний гріфік роботи!!! Дуже сподіваємось, що це не було для Вас незручністю.....
Ivan Kotliar рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Купив: MSI GeForce RTX 3050 GAMING X 8G

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Спочатку вагався купувати по повній предоплаті, але ризикнув. Покупкою задоволений, магазин рекомендую!
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!! Ми дуже раді, що Ви залишились задоволені співпрацею з нами!!! Чекаємо Вас знову в нашому магазині!!!
Андрей Маслак рекомендує цей магазин
7 квітня 2022

Купив: GTX 3070TI, Замовлення №2053

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Оставил заявку на сайте в течении полу часа перезвонили все рассказали, после все оплатил и мне отправили две видеокарты, никактх проблем небыло
Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас дуже важливо щоб у цей не простий час наші клієнти отримували якомога кращий сервіс та мінімальні строки доставки товару!!! Чекаємо Вас знову в нашому магазині!!!
Sergey Burma рекомендує цей магазин

Купив: Комплектуючі

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас вкрай важливо щоб всі наші клієнти були задоволені та повертались знов за покупками до нашого магазину!!!
Назарій Лозовий рекомендує цей магазин

Купив: Netis wf2408, Замовлення №1754

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «dp-shop»
Щиро дякуємо Вам за відгук!!! Для нас дуже важливо щоб кожен з наших клієнтів залишався максимально задоволеним співпрацею з нами!! Чекаємо нових Ваших покупок у нашому магазині!!!
Igor рекомендує цей магазин

Купив: ASUS DUAL-RTX3060TI-8G-MINI-V2

Відповідь представника «dp-shop»
Дуже дякуємо Вам за відгук!!! Для нас дуже важливо щоб кожен з наших клієнтів залишався максимально задоволений співпрацею з нами!!! Дуже чекаємо Вас знов за покупками в нашому магазині!!!
Дмитрий Шестаков рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: Сетевой адаптер TP-LINK UE200, Замовлення №2140

Отгрузили очень быстро, сервис оставил приятное впечатление
Відповідь представника «dp-shop»
Спасибо огромное за отзыв!!! Мы очень рады, что Вы остались довольны работой с нами!!! Ждем Вас снова в нашем магазине!!
Владлен Гальченко рекомендує цей магазин
5 квітня 2022

Купив: GF GTX 1650 4GB GDDR6 TUF Gaming OC Asus (TUF-GTX1650-O4GD6-P-GAMING)

Отличный магазин. Самая низкая цена которую я нашел . Обслуживание отличное, перезвонили в течении часа после заказа. Если интересовали какие-то вопросы писал на сайте в чате , отвечали сразу же. Доставка за 4 дня что довольно быстро в данный момент. Сделал полную предоплату так как сейчас все магазины отправляют только по ней и dpshop не исключение , по понятным нам причинам . Магазин рекомендую )
Відповідь представника «dp-shop»
Спасибо большое за теплый отзыв!!!! Мы очень рады, что Вы остались довольны работой нашего магазина!!! Ждем Вас снова в нашем магазине!!!
mrOH рекомендує цей магазин
2 квітня 2022

Купив: GF RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X ROG Strix Gaming OC Asus (ROG-STRIX-RTX3070TI-O8G-GAMING), Замовлення №1992

Очень доволен магазином! Менеджер ответил на все вопросы и и сделал резерв товара, поскольку я не мог оплатить в тот де день. Товар пришел новой почтой за 3-4 дня! На каждом новом этапе обработки моего заказа приходило уведомление на почту. Карта прибыла в целости со всеми документами и пломбой Asus. Крайне рекомендую данный магазин.
Відповідь представника «dp-shop»
Спасибо большое за отзыв!!! Мы очень рады, что Вы остались довольны нашей работой так как для нас комфорт и забота о клиентах это первоочерёдная задача!!!