Ігор Волицький не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Хотів купити: Електрочайник Braun WK 1500 BK, Електрочайник Braun WK 1500 BK

Ціна на сайті як виявилось - не правильна, про що мені повідомлено після того, як замовлення було оформлено і оплачене через покупку частинами від Монобанку. В цьому магазині після того як Ви зробили покупку і проблема виявилась з їх сторони вам порадять читати "Угоду користувача" і їх право змінювати ціну в будь-який момент часу.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Ігор! Ми обов'язково з`ясуємо чому так трапилось і надамо вам зворотній зв`язок. З повагою Click.
Outlaw рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: SSD накопичувач PATRIOT Burst Elite 1.92 TB (PBE192TS25SSDR), Замовлення №110021

Швидко і зручно
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Клієнт! Дуже дякуємо вам за ваш відгук! З повагою Click.
Igor Avilov рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Kingston FURY 16 GB DDR4 2666 MHz Beast, Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 16 GB DDR4 2666 MHz Beast (KF426C16BB1/16), Замовлення №108873

Заказывал оперативную память. Сделал заказ в субботу вечером. В воскресенье, несмотря на выходной, со мной связались для уточнения деталей. В понедельник отправили, во вторник получил. Надеюсь, прослужит долго. Не первый раз покупаю в этом магазине, пока всё устраивает.
Представник магазину «Click.ua»
Доброго дня, шановний Ігор! Дякуємо, що залишили такий гарний відгук про наше обслуговування. Ми радіємо, що ваше замовлення прийшло своєчасно і ви отримали задоволення. З повагою Click.
29 лютого 2024 Відповісти
systemdevil рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Блок живлення Deepcool PX1000G (R-PXA00G-FC0B), Замовлення №107121

Отримав на наступний день після замовлення, без оплати за доставку. Блоком живлення задоволений, тихий, модульний - підєднав тільки потрібні кабелі. Японські конденсатори, стандарт ATX 3.0, кабель з роз'ємом 12VHPWR 600 Вт, 10 років гарантії, схемотехніка від виробика CWT. Попереднім блоком на 750W (DQ750-M-V2L) від цього ж виробника також дуже задоволений.
Представник магазину «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо за ваш розгорнутий та гарний відгук. Нам дуже приємно, що ми залишити гарне враження. З повагою Click.
26 лютого 2024 Відповісти
Viralorin рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Мышь беспроводная 2E Gaming MG350 WL Black (2E-MG350UB-WL), Замовлення №6462089

Мабуть, можу вважати себе постійним клієнтом даного магазину, бо покупка вже неперша. Все чекаю, коли в них буде хоч якась програма лояльності ^^, Зазвичай, враження від роботи з магазином позитивні (ціни, відправка), є й промахи але скло повернув без проблем. Тож залишу ще один "+" в карму даного магазину.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Ми дуже раді, що ви відверто і щиро надали нам зворотній зв`язок. Усі ваші побажання будуть враховані. З повагою Click.
Frostednik рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Відеокарта PowerColor Radeon RX 6750 XT 12GB Fighter (AXRX 6750 XT 12GBD6-3DH), Замовлення №105843

Можу порекомендувати цей магазин! Чудова клієнтоорієнтованість, дуже швидка вигрузка, товар якісний. Завжди на зв'язку, пакування супер. Жодного мінуса я не знайшов. Супер!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Микита! Дуже дякуємо вам за написання цього відгуку, бо нам дуже важливо отримувати зворотній зв`язок. Ми раді, що виконали свою роботу якісно та швидко. З повагою Click.
Влад Замесов рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Навушники з мікрофоном QCY H3 ANC Sky Blue, Замовлення №44763544

Гарний магазин,все швижко чітко, товар ціна качество дуже добре!
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Влад! Ми радіємо, що ви задоволені якістю нашого обслуговування і вдячні вам за відгук. З повагою Click.
Oksana рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12S, Замовлення №106699

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановна Оксана! Ми щиро вдячні вам за гарний відгук. З повагою Click.
Serhii не рекомендує цей магазин
14 лютого 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 12/512GB Dual Sim Moonlight White EU_, Замовлення №106619

На хотлайні вказано що гарантія на телефон від виробника. Для мене це один із важливих параметрів для вибору продавця. По факту виявилась гарантія від магазину. В гарантійному талоні вказаний виконавець ФОП з адресою у Харкові. Неприємно. Хоча вцілому покупка, відправка, все було на рівні і дуже швидко.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Уточнюємо відносно ситуації, яка трапилась. Дякуємо за ваш відгук. З повагою Click.
Представник магазину «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! На жаль, на Hotline помилково була надана інформація відносно гарантії. Бачимо, що менеджер проінформував вас перед підтвердженням замовлення та відправкою, що гарантія надана від магазину, а не виробника. Це питання вже в роботі і наші спеціалісти зараз його вирішують. Дякуємо за вашу уважність та ваш відгук. З повагою Click.
20 лютого 2024 Відповісти
Serhii відповів на коментар Олена Наришкіна
Нічого не змінилося на Hotline, ви продовжуєте обдурювати покупців, всі виставлені телефони заявлені з гарантією виробника. Згоден, менеджер проінформував перед відправкою, але товар вже був оплачений онлайн, чекати кілька днів на повернення коштів в даному випадку у мене не було можливості. Тому тут ваша маніпуляція спрацювала. Я спочатку оплатив а тоді вже не хотів( не мав можливості) чекати на повернення. І так, це саме маніпуляція інформацією і нечесна конкуренція.
26 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «Click.ua» відповів на коментар Serhii
Доброго дня, Сергій! Це питання в роботі і, на жаль, вирішити його за короткий період немає можливості. Технічний відділ опрацьовує запит. Ми не намагалися "обдурювати" покупців. З нашого боку без телефонного дзвінка клієнту не відправляється жодного замовлення, і всі деталі проговорюються, клієнт має можливість задати будь-яке питання. Так само і з вами було проговорено і без вашого дозволу нічого б не відправлялось, повернення коштів займає від трьох до п`яти днів, але це питання можна було прискорити. Дякуємо за зворотній зв`язок. З повагою Click.
27 лютого 2024 Відповісти
Larik007 рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Bluetooth-гарнітура Realme Buds T300 Black EU_, Замовлення №7370

Было нужно купить наушники на подарок. Совершенно неожиданно для себя столкнулся с проблемой оперативности такой покупки - многие продавцы предлагали выполнить заказ в 3-5-дневный срок и более. Данный магазин отправил заказ в день оплаты, и он был на почте уже в 8 утра следующего дня. Всё быстро и легко решили с представителем магазина в мессенджере.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо вам за гарний відгук, ми раді, що змогли швидко і якісно виконати свою роботу та задовільнити ваші потреби. З повагою Click.