KABA4OK рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Apacer AS340X 960 GB (AP960GAS340XC-1), Замовлення №245123

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо за ваш гарний відгук! З повагою Click.
Odyssey рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Модуль пам`яті DDR4 2x32GB/3200 Patriot Viper 4 Blackout (PVB464G320C6K), Пам'ять для настільних комп'ютерів PATRIOT 64 GB (2x32GB) DDR4 3200 MHz Viper 4 Blackout (PVB464G320C6K), Замовлення №113512

Спіробітник магазин швидко зв'язався зі Мною. дуже швидко...)) відправлення в оговорений термін. транспортна упаковка товара була достатьньо міцна, щоб уберегти від випадкового пошкодження товара. супровідні документи (квітанція, гарантія) були в наявності. враження від процеса покупки приємні...) рекомендую цій магазин
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Нам дуже радісно, що ви задоволені. Ми стараємось робити все на вищому рівні. Дякуємо за ваш гарний відгук! З повагою Click.
Alex не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 березня 2024

Купив: Модуль памяти DDR5 2x16GB/6000 Kingston Fury Beast Black (KF560C40BBK2-32), Замовлення №65029

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Дякую, мою проблему вирішили.
19 березня 2024 Відповісти
Ніна Скібінська не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
18 березня 2024

Купив: Швейная машина iSew E36, Замовлення №111363

Хоча моя проблема вирішена не повністю, тому, що машинку назад не прийняли. Але працівники компанії Click приклали зусилля для вирішення питання. Також магазин ще приніс вибачення і відшкодував частину вартості машинки
19 березня 2024 Відповісти
piglet рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: AMD Ryzen 7 5800X3D (3.4GHz 96MB 105W AM4) Box (100-100000651WOF), Замовлення №111764

Купил процик к недавно купленной видеокарте(см мои отзывы), ибо 4650g для нее был слабоват. Заказал в 16 часов, отправили в тот же день и на следующее утро я уже был с новым процом.Больше всего порадовала бесплатная доставка в тот же день, хоть я уже под вечер заказывал, нареканий никаких нет.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний клієнт! Дуже дякуємо вам за гарний відгук. Ми дуже раді, що вам все сподобалось. З повагою Click.
Евгений Синявський не рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: SSD-диск Corsair MP600 CORE XT 3D NAND QLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (CSSD-F1000GBMP600CXT), Замовлення №107962

Не рекомендую данний магазин, заказав ссд фірми Corsair, прийшов зовсім інший товар, оформив відмову та повернення коштів, на що обіцянки про повернення коштів 2,5 тижні, розумію що гроші вже не побачу та прийдеться звертатися до суду. Раджу переплатити 100 грн та купити у інших, чим потім витратити стільки нервів та не факт що вам повернуть гроші
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Євгеній! Дякуємо за зворотній зв`язок, це дуже важливо для нас. Ми розуміємо, що трапилась ситуація, яка залишила неприємні враження у вас. На жаль, повернення товару і коштів, це процес, який залежить від декількох відділів і, на даному етапі ми працюємо над покращенням роботи кожного відділу, щоб усі процеси було оброблено максимально швидко. Кошти вам вже повернуто. Нам дуже прикро, що так сталося. Ми приносимо свої щирі вибачення. З повагою Click.
Ivan Besarab рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 12 5G 4/128GB Dual Sim Pastel Blue EU_, Замовлення №110797

Швидка доставка.Купив жінці у подарунок на 8 - на жаль її не сподобався -великовата машинка-
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Іван! Прикро, що товар не підійшов, але ми дуже раді, що змогли швидко надіслати ваше замовлення. З повагою Click.
Ігор Волицький не рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Хотів купити: Електрочайник Braun WK 1500 BK, Електрочайник Braun WK 1500 BK

Ціна на сайті як виявилось - не правильна, про що мені повідомлено після того, як замовлення було оформлено і оплачене через покупку частинами від Монобанку. В цьому магазині після того як Ви зробили покупку і проблема виявилась з їх сторони вам порадять читати "Угоду користувача" і їх право змінювати ціну в будь-який момент часу.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Ігор! Ми обов'язково з`ясуємо чому так трапилось і надамо вам зворотній зв`язок. З повагою Click.
Outlaw рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: SSD накопичувач PATRIOT Burst Elite 1.92 TB (PBE192TS25SSDR), Замовлення №110021

Швидко і зручно
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня, шановний Клієнт! Дуже дякуємо вам за ваш відгук! З повагою Click.
Igor Avilov рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Kingston FURY 16 GB DDR4 2666 MHz Beast, Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 16 GB DDR4 2666 MHz Beast (KF426C16BB1/16), Замовлення №108873

Заказывал оперативную память. Сделал заказ в субботу вечером. В воскресенье, несмотря на выходной, со мной связались для уточнения деталей. В понедельник отправили, во вторник получил. Надеюсь, прослужит долго. Не первый раз покупаю в этом магазине, пока всё устраивает.
Представник магазину «Click.ua»
Доброго дня, шановний Ігор! Дякуємо, що залишили такий гарний відгук про наше обслуговування. Ми радіємо, що ваше замовлення прийшло своєчасно і ви отримали задоволення. З повагою Click.
29 лютого 2024 Відповісти