Anton Nochovnyy не рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Хотів купити: Водяне охолодження Aerocool Mirage L120 (ACLA-MR12117.73)

Тричі намагався замовити щось в цьому магазині. Кожен раз дзвінок і "Вибачте, товару немає в наявності".
Відповідь представника «Click.ua»
Вітаємо! Шановний, Антон! Нам дуже прикро, що така ситуація трапилась і в Вас залишилось неприємне враження. Ваше зауваження прийнято в роботу і ми працюємо над покращенням нашого сервісу та усуненням проблеми, яка виникла. Дякуємо за зворотний зв'язок. З повагою Click.ua
Sarcasm Forever рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/128GB Gray EU_, Замовлення №84326

Відповідь представника «Click.ua»
Добрий день. Дякуємо Вам за відгук.
nexd1ss рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC, Замовлення №83785

Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня! Ми вдячні Вам за відгук та раді, що Вам сподобалась якість товару та обслуговування.
Игруль Ка рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №81708

Один з найкращих магазинів та сервісів, міліон раз рекомендую! Та бажаємо процвітання цьому магазину! Дякуємо Вам!
Володимир Яровий рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco X5 Pro 5G 6/128GB Black, Замовлення №81298

Вперше замовив в цьому магазині вночі оплатою частинами від моно.Менеджер зателефонував десь після 10 дня для підтвердження замовлення також проінформували по оплаті частинами та запропонували доп аксесуари.В той же день здійснили відправку.Підсумую оперативно,адекватно з наданням повної інформації по товару та оплаті.
Відповідь представника «Click.ua»
Доброго дня. Дякуємо за відгук, Ваша думка важлива для нас.
YoDA91 рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Процесор Intel Core i7-13700K (BX8071513700K), Материнська плата ASRock Z790 PG Riptide, Замовлення №81297

Купил на этой неделе материнку ASRock Z790 PG Riptide вместе с процессором Intel Core i7 13700K по промокоду с дополнительной скидкой. Все поставил, все отлично работает. Отправили оба заказа в тот же день бесплатными посылками новой почтой. с Click мне очень повезло. Спасибо Вам большое!
Відповідь представника «Click.ua»
Вітаємо. Ми дуже вдячні за Ваш відгук.
Нина рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Кавомолка електрична CECOTEC Compact Titanmill 200 (01502), Пилосос 2в1 (вертикальний + ручний) Deerma Corded Hand Stick Vacuum Cleaner DX115C, Замовлення №80254

У магазині купую вже не вперше. Можу сміливо рекомендувати його. Менеджери допомогли мені у виборі товару, замовлення відправили того ж дня, наступного дня я отримала посилку. Окремо можу подякувати за якісну упаковку товару. На кожній коробці було зазначено, що хрупке. Товар відповідає характеристикам вказаним на сайті. Гарантійний талон та товарно-транспортна накладна були в посилці Рекомендую магазин
Представник магазину «Click.ua»
Вітаємо. Ми дуже вдячні за Ваш відгук.
25 жовтня 2023 Відповісти
olga.podgornaya1 рекомендує цей магазин
20 жовтня 2023

Купив: Vestfrost CX 232 W, Замовлення №80495

Ввечері згорів холодильник. Вночі замовила, магазин перетелеіонував вранці і вже ввечері привезли холодильник. Сам холодильник хороший, купую цей бренд вже не вперше. Магазин рекомендую
Відповідь представника «Click.ua»
Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук та придбання товару в нашому магазині.
Фрези Грант рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5 6/128GB Black, Замовлення №79720

Отримала раніше заявленого строку. Вранці у суботу замовила, обіцяли відправити у понеділок, але у неділю я смартфон вже отримала. І це дуже приємно! Дякую магазину. Запаковані був добре. Доставка безкоштовна - це теж дуже приємно! Сподіваюся, що телефон буде працювати добре.
Денис Ушаков рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Зовнішній жорсткий диск 3.5, Замовлення №77635

Я очень доволен заказом в магазине. Товар был по скидке - приехал запечатанный, новый, доступна оплата частями - всё это очень, очень удобно. Отправили быстро В отличии от популярных сетевых магазинов с которыми больше не хочется связываться.