Darya Choganina рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXQ-NG Veritas, Замовлення №974523389

Вагалась між двома моделями кондиціонера, але представник магазину допоміг обрати той, що відповідає моїм потребам) Після замовлення товар було швидко доставлено кур’єром під будинок. Ціна виявилась найнижчою на ринку, що приємно)
Ирина Лок не рекомендує цей магазин
31 березня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF50/UA, Замовлення №31.03.23

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Відповідь представника «DOMOVIK»
Вітаємо! 31 березня 2023 року був замовлений водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Gorenje GBF50/UA за умовами кур'єрської доставки та оплатою при отриманні. Ціна на сайті співпадала з тією сумою, яку сплатив одержувач. Доставка була здійснена вчасно, при денному світлі. При отриманні замовник оглядав товар, зовнішній вигляд його задовільнив та замовлення було сплачено. Навіщо сплачувати товар у якого є вади? Цікаве питання, та відповідь очевидна, покупець пошкодив товар коли заносив в свою оселю та намагається повернути його продавцю. Згідно діючому законодавству України можливе повернення товару задовільної якості протягом 14 днів якщо він (товар) не був у використанні та не має будь-яких зовнішніх пошкоджень. Не треба карати кур'єра або магазин за свою недбалість.
Чому ж ви відмовляете від експертизи?! Яка б в очевидь показала, що пошкодження було завдано ще давно і точно не нами. І з одним з вами згодні - не додивилися і в цьому наш косяк. Але коли кур'єр привіз товар, вказує що товар новий ..."шо там смотреть", навіть не глушить мотор машини, підганяє та ще повітряна тривога. А вдома розпакувавши і побачивши дефект відразу зателефонували. "Замажте і видно не буде". Магазин виходить працює за слоганом - покупець віддав гроші за товар - не побачив дефект - ну і добре, скажемо що він недбалий і сам пошкодив товар.
1 квітня 2023 Відповісти
Di Di рекомендує цей магазин
19 червня 2021

Купив: Водонагреватель Novatec NT-S 80

Отличный сервис! Все быстро, качественно и профессионально. Товар доставили в тот же день. Цена и описание товара соответствовали описанию. Однозначно буду рекомендовать магазин друзьям и знакомым!
Артем Тараненко рекомендує цей магазин
3 квітня 2021

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston ABS BLU EVO R 15U/3

Цена соответствовала заявленной, доставили в этот же день, менеджер профессионально проконсультировала и помогла с контактами установщика! Рекомендую этот магазин
Alik Vlasov не рекомендує цей магазин
18 лютого 2021

Хотів купити: Водонагреватель ARISTON BLU1 ECO 100V 1,8K PL DRY

Сподобалося: наявність

после уточнения наличия товара на складе изменилась цена на сайте (увеличилась на 200 грн.) с учетом позиционирования торговли со своего склада такие действия вызывают сомнения в надежности продавца