Тетяна Радченко рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Комп'ютерний стіл NIKA Мебель Ефір, Замовлення №211

все чудово. як заявлено на сайті
Відповідь представника «Artimax - мебелі для Вас!»
Доброго дня та мирного неба, фіскальний чек знаходиться в середині документації на стіл. Будь ласка звертайтесь ще. Допоможемо з радістю підібрати крісло до стола.
Дякую, чек отримала. Звернусь до Вас замовити крісло для дочки.
21 січня 2024 Відповісти
BogdanV не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Сейф SAFEtronics NTR/11 39LGs

На сайте указана цена ~8 тыс. В реальности продают за ~20 тыс. Думал, акция какая-то, но нет. И подобное расхождение не только по этой позиции.
Відповідь представника «Artimax - мебелі для Вас!»
Доброго дня! Дякуємо Вам за цей відгук. Компанія вивчить цю ситуацію та вживе відповідних заходів. У свою чергу пропонуємо Вам детальніше вивчити умови придбання даної продукції. У разі виникнення додаткових питань - будь ласка, зв'язуйтесь за контактними номерами компанії
Hl2015 не рекомендує цей магазин
23 січня 2023

Хотів купити: Вогнестійкий кешбокс Jiangsu TS 0006

Зробив замовлення на сайті. На пошту прийшов лист-підтвердження. Оскільки наступного дня ніхто з представників магазину так і не передзвонив, то ж залетефонував самостійно. По телефону мені відповів хлопець, що цей товар відсутній і можна не чекати. На зауваження "у вас на сайті написано, що є в наявності" відповідь "приберемо".
Игнат Савченко рекомендує цей магазин
22 жовтня 2021

Купив: Сейф SAFEtronics MAXI 5PMs, Замовлення №411

Купив для себе сейф, доставка пройшла без проблем. Продавець відмінно допоміг мені з вибором спасибі велике вам ...
vugluskr не рекомендує цей магазин
15 жовтня 2021

Хотів купити: Eagle Safes SS 035, Замовлення №6215

Сподобалося: оформлення замовлення

Стандартно, по наличию на сайте всё есть по факту, нету + цены на сайте одни по факту другие, продавец ссылается на то что на сайте написано что наличие и цену нужно уточнять - это есть в самом низу слева.
Відповідь представника «Artimax - мебелі для Вас!»
Добрый день! Благодарим Вас за оставленный отзыв. Компания изучит эту ситуацию и примет соответствующие меры. В свою очередь предлагаем Вам более детально изучить условия приобретения данной продукции. В случае возникновения дополнительных вопросов - пожалуйста связывайтесь по контактным номерам компании
Аналогично, цены занижены. По факту делают на 200-300 грн дороже. Информация не актуальная.
10 грудня 2021 Відповісти