Евгений Дмитриевский рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Унітаз Laufen PRO H8669570000001, Замовлення №220224-001

Замовляли унітаз Laufen PRO H8669570000001. Найкраща ціна, дуже швидка доставка. Магазин рекомендуємо.
Teti Ana рекомендує цей магазин
10 лютого 2024

Купив: Бойлер Gorenje GBF50V9, Замовлення №Т\-0000531

Менеджер магазину допоміг зорієнтуватися по реальним розмірам бойлеру. Доставка була зднійснена у день замовлення протягом 4 годин. Додаткові питання стосовно особливостей роботи бойлеру менеджер уточнив у дилера та надав відповідь (після встановлення).
Sergii8 рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Умивальник Qtap Albatross E49 QT01119080E49W, Замовлення №310523-014

Придбав умивальник, без нарікань.
Pani Olena рекомендує цей магазин
19 травня 2023

Купив: Дренажний канал Qtap Dry FB304-600, Замовлення №90

Сергій Бірчук рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Купив: Котел газовий стандартний Viessmann Vitopend 100-W 12 кВт A1JB009, Замовлення №46

Замовляв Viessmann Vitopend 100-W 12 кВт. Ціна відповідала заявленій, товар доставили належної якості протягом 2 днів. Рекомендую для співпраці.
CYash рекомендує цей магазин
5 березня 2023

Купив: Змішувач для кухонної мийки Brinex 35W 007, Замовлення №Т\-010323-007

Магазин зі мною зв‘язався швидко. Змішувач забрала у заздалегідь домовлений день та час. Менеджери доброзичливі у спілкуванні. Товар ціна - якість. Покупкою задоволена.
Oleksii Sergiienko рекомендує цей магазин
1 березня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Ariston PRO1 R 50 V 1,5K PL DRY (3201450), Замовлення №7257

Робив замовлення бойлеру Ariston в даному магазині. Отримав миттєву консультацію щодо характеристик та країни виробника, наявності і т.д. Представник магазину допоміг з вибором, надав якісну консультацію та допоміг дуже швидко придбати, так як бойлер був потрібний терміново. Не дивлячись на вечірній час, зміг забрати товар через 20 хв після замовлення. Все на вищому рівні. Однозначно рекомендую усім!
Dmytro рекомендує цей магазин
29 грудня 2021

Купив: Terra Teknik 11VK 500x1200, Замовлення №287

Оформив замовлення, зв'язалися, забрав на складі, все максимально пунктуально.