Валерія С рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Омега 3 Carlson Labs The Very Finest Fish Oil 120 + 30 капс риб\\\'ячий жир, Замовлення №86532

Замовляю не вперше, подобається, що швидко відправляють і товар завжди гарної якості. Буду замовляти ще
Ihorh рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Протеїн сироватковий Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard 2270 g /72 servings/ Chocolate, Замовлення №2210

Замовляв не в перший раз, зворотній зв’язок супер, дякую за швидку доставку .
Artem S. рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Сироватковий протеїн концентрат Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional (2,3 кг) ice coffe, Замовлення №122498

завжди замовляю прот та вітаміни тільки у цього продавці, ціни топ, завжди оригінальний та якісний товар продовжу співпрацювати і надалі
Dmitry Burlachenko не рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Хотів купити: Creatin Monogidrat 200 caps

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не точная информация на сайте, менеджеры пишут что товар кончился есть новый но дороже. Зря потратил время не рекомендую!
Tarnat рекомендує цей магазин
4 грудня 2021

Купив: Сироватковий протеїн концентрат R1 (Rule One) Whey Blend 476 грам Шоколад арахіс

Двічі робив покупки в цьому магазині. Всі товари були в наявності. Особливо порадувала оперативність відправки: близько 6.00 ранку замовив, близько дев'ятої вайбером оператор Альона підтвердила замовлення, оплатив на карту, наступного дня забрав на Новій Пошті. Рекомендую.
Денис Фесенко не рекомендує цей магазин
5 вересня 2021

Хотів купити: Пояс для тяжелой атлетики PowerPlay 5053 черно-красный

На сайте цена отличается от цены на хотлайне
Представник магазину «Imoon»
Дякуємо за відгук. На сайті завжди актуальна інформація. Можливо, на той момент коли ви цікавились товаром, інформація на Хотлайн ще не оновилася.
24 вересня 2021 Відповісти
linuxdrom не рекомендує цей магазин
9 червня 2021

Хотів купити: L-карнітин MyProtein Acetyl L-Carnitine

На Хотлайні є товари, а на сайті "Повідомити, коли з'явиться". Не треба так, не витрачайте чужий час будь ласка.
Відповідь представника «Imoon»
Доброго дня! Дякуємо за ваш відгук. Товари на Хотлайні оновлюють автоматично. Не зрозуміло, чому наявність не оновилася. Сьогодні вирішимо це питання з підтримкою порталу Хотлайн.