Jimmyk рекомендує цей магазин
27 серпня 2023

Купив: Датчик температури і вологості Xiaomi MiJia Bluetooth Thermometer 2 (LYWSD03MMC) Hygrometer Bluetoot, Замовлення №253679070

Неочікувано круто. Все так як треба, вірна вартість, наявність, мега швидкість відправки навіть у вихідний. Так тримати!
MeMfiS рекомендує цей магазин
6 червня 2023

Купив: Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 4K (MDZ-27-AA), Замовлення №242943567

Приїхав, забрав, все ок. Рекомендую магазин;)
Boss не рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Хотів купити: Нічник-світильник Aqara Smart Night Light з датчиком руху (GYXYD11LM)

Замовив на сайті - тиша! На дзвінки - тиша! Наві що існують такі продавці? Не рекомендую, не гайте свій час.
Руслан Коптев рекомендує цей магазин
12 вересня 2022

Купив: Датчик присутності/руху Aqara Motion Sensor High Precision Human Body Sensor ZigBee 3.0 (RTCGQ13LM) , Замовлення №205858948

Однозначно рекомендую цей магазин. Великий вибір товарів для розумного будинку. Деякі товари в Україні я знайшов лише в цьому магазині. Представник магазину зателефонував після оформлення замовлення і проконсультував по пристроям та їх сумісності. Мені все сподобалось, думаю, незабаром замовлю ще тих пристроїв яких не вистачає саме тут.