Diana45633 рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Кофемашина Philips Series 2200 EP2235-40, Замовлення № 13032024

В цьому магазині купую вже не вперше, тому цього разу вирішила написати відгук. Як і минулого разу, через сайт я лише робила бронювання товару (в цей раз кавомашини), відправку замовлення зробили через 2 дні новою поштою. Я думаю, що ще не раз повернуся до цього магазину і він ще не раз порадує мене своїм сервісом.
Vadim777 рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Кавомашина автоматична Philips EP3246/70, Замовлення №23032024

Повністю задоволений покупкою. Саме те, на що я розраховував.
Ілля2811 рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Samsung UE43CU8002, Замовлення №12032024

Изначально позвонил для консультации по поводу нескольких моделей телевизоров. Консультант , исходя из моих запросов, порекомендовал остановиться на Samsung UE43CU8002, что я и сделал. Несколько дней юзаю и пока доволен. Спасибо продавцу за дельный совет!
Vitali_0777 рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Тв samsung ue55cu7172, Замовлення №21032024

Класна швидка продажа. Телек отримав того ж дня. Все топ
muyata233 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: МФУ Canon G3410, Замовлення №06022024

Купила в магазине МФУ Canon G3410, качество превосходное во всех отношениях. Проблем с доставкой не возникло, хотя заказывала перед самыми выходными. Получила своевременно, после подключения и использования очень довольна! Качество топ.
Сніжана_Он рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Кофемашина Delonghi Magnifica Evo ECAM 290.51.B, Замовлення №29012024

крута покупка, я задоволена магазином))))
Ivanna Oliferchuk рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Кавомашина автоматична Delonghi Eletta Explore ECAM 450.55.S, Замовлення №07022024

Кофемашина Delonghi Eletta Explore ECAM 450.55.S, яку я обрала в цьому магазині була з найкращою ціною. Я сама подзвонила до магазину, щоб не втрачати час на очікування і одразу отримала відпоавідь. Відправка відбулася того ж дня.
Сергей Тотсамый рекомендує цей магазин
28 грудня 2023

Купив: Nivona CafeRomatica 790 (NICR 790), Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 790 (NICR 790), Замовлення №1212-3

Благодаря поиску в hotline нашел интересующий меня товар, а именно Nivona CafeRomatica 790 (NICR 790), по подходяще цене и характеристикам. После чего перешел в магазин для оформления заказа, заказ сделал и оперативно со мной связались. Получил свою кофемашину уже на следующий день.
Olena2024l рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Philips LatteGo EP3246 70, Замовлення №2112-3

Дякую вам за швидку відправку і за ненавязливість. Особлива подяка консультантові, без нього точно не обрала б.
Ромена Кузьмик рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: DeLonghi ECAM 610.74.M, Кавомашина автоматична Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB, Замовлення №1312-3

Продавець відповідальний і свої обов'язки виконує на сто. відсотків. Із технічних нюансів - ціна в чеку та що й на сайті, відправка день в день. Сподобався вибір на сайті і повнота опису товарів, одразу розумієш що купуєш. Рекомендую продавця!