Alyaska не рекомендує цей магазин
7 травня 2022

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi 9A 4/64GB Sky Blue, Замовлення №2235568970

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, сервісна підтримка

Відповідь представника «Фабрика Гаджетів»
Шановний покупець, ви напевно помилилися інтернет магазином! Ми МайФон, а у вас в чеку мобайл стор. Ми рекомендуємо вам звернутися саме до того інтернет магазину де ви купували! В нашому магазині такої покупки не було!
Купував я саме у вас, і дзвонив на номер телефону, зазначеному у замовленні, і ваші менеджери підтвердили помилку й обіцяли повернути вартість перехідника. Тому майте совість визнати свою помилку, навіть якщо маєте кілька назв свого магазину
18 травня 2022 Відповісти
Представник магазину «Фабрика Гаджетів»
Вам в телефонному режимі повідомили що зафіксують заявку для перевірки, і якщо дана покупка була в нашому інтернет магазині то вам компенсують вартість перехідника, менеджери перевірили і не знайшли ваше замовлення по прізвищу, ми неможемо перечисляти кошти людям будь-яким хто до нас зателефонує, купивши техніку в якомусь іншому магазині, при тому ще й відгук негативний за те що в нас ви не робили покупку, і ми повинні вам були просто так повернути кошти? Зверніться до інтернет магазину де купували дану техніку! Ви зараз пишете в інтернет магазин МайФон, а у вас вказаний зовсім інший магазин!
19 травня 2022 Відповісти
Представник магазину «Фабрика Гаджетів» відповів на коментар Alyaska
надайте Print screen де саме в вашому замовленні вказаний наший номер телефону
19 травня 2022 Відповісти
Показати всі коментарі
dimnik не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 лютого 2022

Хотів купити: HUAWEI Наушники TWS HUAWEI FreeBuds 4

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Не вводите покупателей в заблуждение! Ваш товар "HUAWEI Наушники TWS HUAWEI FreeBuds 4i" появляется в перечне продавцов товара "HUAWEI Наушники TWS HUAWEI FreeBuds 4" Без буквы "i".Это совершенно разные модели наушников с разной ценой.
Відповідь представника «Фабрика Гаджетів»
Дякуємо за відгук.Ми перевірили позицію навушників HUAWEI FreeBuds 4i на Hotline. На нашому сайті вказані вірні назва та контент даних навушників. Якщо Ви знайшли FreeBuds 4i у списку продавців FreeBuds 4, це є помилкою. Але це не наша помилка. Оскільки товар на Hotline автоматично розноситься по їхнім категорія. Написали менеджеру для перенесення навушників в правильну категорію.
batteries рекомендує цей магазин
31 грудня 2021

Купив: Смартфон Nokia 210 Dual SIM 2019 Black (16OTRB01A02)

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати