Олександр 70 рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Телевізор LG OLED77G3, Замовлення №2024/03/112

Покупка вдала. Телевізор приїхав цілий, гарно запакований, з гарантією та чеком.
Лидия Стельмах рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Духовка електрична Bosch HBG634BW1, Замовлення №2024/03/103

Сподобалось, що після замовлення на сайті досить швидко передзвонили. Відправили вже на наступний день. Магазин працює професійно і організовано.
Світлана 2023 рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Пральна машина автоматична LG F2WT208S0E, Замовлення №2024/03/36

Приємний менеджер професійно відповів на всі мої запитання, допоміг обрати саме те, що потрібно. Покупкою задоволена!
Vlad_Ryadov рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Телевізор Sony XR-77A80L, Замовлення №2024/03/24

Магазин справив на мене хороше враження. Телевізор привезли вчасно. Ціна хороша.
Ksy06 рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Варильна поверхня електрична Bosch PUE611FB1E, Замовлення №2024/02/254

Покупка пройшла вдало, все сподобалось!
Катя Мельниченко рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Електрочайник SMEG KLF04SSEU, Замовлення №2024/02/235

Дуже терміново потрібен був чайник на подарунок, привезли на наступний день, як і обіцяли. Дякую магазину!
Dina82 рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Духовка електрична Bosch HBG633NB1, Замовлення №2024/02/164

Магазин рекомендую, замовляла духовку, покупкою і сервісом задоволена.
SergCorol рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Телевізор Samsung QE77S90C, Замовлення №2024/02/104

Замовив телевізор, відправили швидко. Магазином задоволений.
Александр Константинович рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: Телевізор Samsung QE75QN800C, Замовлення №2024/01/235

Придбав телевізор. Відправили досить швидко. Товаром цілком задоволений. Нормальний магазин.
Костянтин Пісний рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Телевізор Sony KD-55X85L, Замовлення №01/230

https://nts.com.ua/telev-zor-sony-kd-55x85l-uk Замовив.Передзвонили,обговорили умови. Привезли ,перевірили,,У тому числі на биті пікселі.Заплатив.Отримав документи. Телевізор якісний.Надіюсь не буде підводити. Магазин рекомендую,при нагоді звернусь ще..