Анна Сичкарь рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Телевізор Samsung 50BU8002, Замовлення №2023/10/120

Придбала в цьому магазині телевізор. Все пройшло чудово, від консультації з менеджером до доставки. Занесли в квартиру, включили для перевірки, надали гарантію.
Володимир0107 рекомендує цей магазин
17 жовтня 2023

Купив: Мікрохвильовка Bosch BFL623MW3, Замовлення №2023/10/101

Магазин сподобався. Привезли швидко, гарантію надали.
Віктор Ус рекомендує цей магазин
13 жовтня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE65QN800C, Замовлення №2023/10/80

Спочатку замовив в іншому магазині, виявилося, що немає в наявності. Замовив в цьому магазині і вже через 3 дні дивився новенький телевізор. Рекомендую
Dmitr86 рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Телевізор LG OLED77C3, Замовлення №2023/10/73

Телевізор доставили вчасно. Сервісом задоволен. Дякую за оперативність!
Олександр 00 рекомендує цей магазин
9 жовтня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE85QN85C, Замовлення №2023/10/61

Професійні менеджери допомогли з вибором телевізора. Магазином задоволен.
Мирослава 88 рекомендує цей магазин
5 жовтня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Bosch PKE611FP2E, Замовлення №2023/10/52

Однозначно рекомендую цей магазин. Варильну поверхню привезли в той день, як ми і домовлялись з менеджером, занесли в квартиру.
Viktor86 рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Телевізор Samsung QE65QN900B, Замовлення №2023/09/63

Замовив телевізор. Привезли в умовлений час. Магазин рекомендую.
Ihor Rud рекомендує цей магазин
17 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №111111111-1111

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Margo2000 рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична Whirlpool WL B2977 NE, Замовлення №2003/08/62

Зверненням в цей магазин задоволена. Швидко відреагувала на замовлення. Жодних проблем не виникло з доставкою.
МиколаТруш рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Варильна поверхня електрична AEG IPE74541FB, Замовлення №2003/08/42

Хочу подякувати менеджерам за допомогу в виборі варильної поверхні. Приємно вразила швидкість доставки. Магазин рекомендую.