Максим рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S22 8/256GB Phantom Black (SM-S901BZKG), Замовлення №11105035

Забронював товар, за пару годин на сайті ціна виросла як і у всіх інших офіційних партнерів Samsung, проте в бронюванні ціна не змінилася. Рекомендую.
Відповідь представника «Samsung Online»
Доброго дня. Дякуємо Вам за позитивний відгук про наш магазин. Ми раді, що Ви залишилися задоволеними нашою роботою. Будемо із задоволенням чекати від Вас нових замовлень. Всього найкращого.
K_Se рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Холодильник з морозильною камерою Samsung RL4353RBASL, Замовлення №UA230209-32556802

Відповідь представника «Samsung Online»
Добрий день. Дякуємо за Ваш позитивний відгук.
Dice21 не рекомендує цей магазин
29 грудня 2022

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy A23 6/128GB Black (SM-A235FZKK)

Є товар, є сайт. Але купити не вийде. Пропонується вибрати місто , а є лише два, Київ та Івано-Франківськ. При спробі натиснути на мапі інше - нічого не виходить. Але найголовніше це те, що це не офіційний магазин Самсунг, навіть макет магазину зробили під офіційний, дуже схожий. Крім того відправляють лише після повної оплати. Я не купуватиму кота в мішку.
Відповідь представника «Samsung Online»
Доброго дня. Шкодуємо, що співпраця з нашим магазином залишила неприємне враження. Якщо товар значиться тільки в магазині – товар доступний самовивозом з магазину, про що зазначено на сайті, з переліком міст та адрес де доступний цей товар. Зазначений Вами товар доступний у магазинах: - м. Київ, вул. Хрещатик, 44, магазин "Samsung Experience Store" - м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 4, магазин "Samsung Experience Store" Для оформлення замовлення необхідно натиснути кнопку купити, як зазначено на принтскрині. Також хочемо відзначити, що наш магазин є офіційним партнером Samsung. Сподіваємося, що цей інцидент не вплине на ваше ставлення до компанії загалом. Дякую Вам за відгук.
Ніде не вказано, що товар лише в магазині. Це перше. По друге, офіційний партнер та офіційний магазин - різні речі. Офіційний магазин не бере повну оплату. А ви берете. Чому ж ви боїтесь? Ну і про кнопку і скрін то смішно. Ви вважаєте , що люди добравшись до хотлайна не вміють користуватися сайтами? В підсумку, ви втратили клієнта.
15 січня 2023 Відповісти
estankov526 рекомендує цей магазин
19 серпня 2021

Купив: SAMSUNG GALAXY NOTE 20

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент

Давно себе хотела именно ету модель, но были сомнения. Позвонила в магазин, мне предложили растрочку на 24 мес. и гарантия год. Сомнения исчезли сразу. Еще прикупила к нему новенькие навушники и класный чехол. Доставили быстро.
vasy14485 рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Samsung Galaxy A52

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення через корзину, відвантаження товару

Огромное спасибо, сотрудникам, которые проконсультировали. внимательное и доброжелательное обслуживание!! Очень грамотный и приятный подход к покупателям. Покупал на подарок.
Feelofvaleria рекомендує цей магазин
2 серпня 2021

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A32 4/64GB blue

Покупал в Киеве Samsung Galaxy A32 - цена как у всех, но уровень консультации и обслуживания в магазине - на высоте. Удивило. Также приятным бонусом было дополнительная гарантия на 12 месяцев.
Відповідь представника «Samsung Online»
Добрый день. Спасибо, что нашли время поделиться Вашим опытом. Мы рады знать, что клиенты остаются довольны нашей работой. И надеемся на последующее сотрудничество. Всего Вам доброго.