Toxa Lav рекомендує цей магазин
21 вересня 2023

Купив: Комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 3000 G, Замовлення №317

Замовляв генератор. Обслуговування на вищому рівні. Мене постійно інформували, чеки представили навіть в електронному варіанті. Гарантійний талон заповнений правильно. Умови акції теж виконали. Ще плюс це офіційний дилер.
Valeriy Skrypnik рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Інверторний генератор KSB 22iS, Замовлення №313

Магазин - ТОП!!!! Рекомендую. Швидкість, якість та довіра до клієнтів на висоті. А саме круте, всі мануали до оригінальних пристроїв не мають ворожої мови, тільки українська та європейські. Товар- топ! Та і бонусний повербанк, взагалі космос. Дякую компанії та її менеджерам
Дякуємо за відгук.
Сергей V рекомендує цей магазин
2 червня 2023

Купив: Инверторный комбинированный генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 2100iG S, Замовлення №123

Відповідь представника «KS-energy»
Дякуємо за відгук ! Звертайтесь ще!
К генератору также заказывал фирменное масло. Обещанный подарок так же получил.
2 червня 2023 Відповісти
Виктория Чернова рекомендує цей магазин
24 лютого 2023

Купив: Комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 3300i, Замовлення №292

Зателефонувала до магазину ввечері та протягом години розв'язали всі питання. Рахунок виставили, після оплати чек прислали. З ранку вже відправили хлопцям на передову. Дякую за оперативність! Слава Україні!
panchvik рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 10000E ATS, Замовлення №248

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Спочатку трохи переживав з приводу 100% предоплати, але товар прийшов вчасно за заявленою ціною (яка, до речі, була десь вдвічі нижча за інші пропозиції на ринку, оскільки багато людей намагається нажитись на поточній ситуації), дякую хлопцям за роботу та рекомендую цей магазин!
Представник магазину «KS-energy»
Дякуємо!
12 січня 2023 Відповісти
Максим Усик рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Купив: Інвекторний генератор KSB 10i

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Все було добре, приємний магазин.
Александр Кудрявцев рекомендує цей магазин
20 червня 2022

Купив: генератор KS 4100iE, KS 5500iEG S

Позвонил проконсультироваться по генераторам. Заранее уже примерно знал какие генераторы нужны, мне и моему напарнику в частные дома. После общения, заказал товар, оплатил, отправили на следующий день Новой Почтой. Все хорошо, доволен, рекомендую!
Спасибо за отзыв!
Dmyrto Zhyglinskyi рекомендує цей магазин
17 червня 2022

Купив: Konner&Sohnen KS 7000E

Все супер. Рекомендую. Проконсультували, зробив замовлення, сплатив, відправили за рахунок магазину через Нову пошту. На все про все 2 дні, дуже швидко. Крім того магазин надав спеціаліста для підключення генератора та рекомендації по мастилу. Дякую
Kirill рекомендує цей магазин
15 червня 2022

Купив: Інверторний бензиновий генератор K&S BASIC KSB 12i S

Заказывал генератор, он был в наличии. Попросили предоплату в 2тыс грн, в принципе в условиях войны считаю это нормальным, потому что ситуация может измениться моментально и никто не хочет финансовых потерь. Другие магазины вообще просили 100% оплату. Пришло в обговоренные сроки.
Відповідь представника «KS-energy»
дякуємо за відгук та за довіру.