Женя Остроушко рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Home Food для кошенят з ягням та рисом, Home Food для активних котів з куркою та креветками, Home Food для цуценят середніх і великих порід з лососем та індичкою , Catmania Бентонітовий наповнювач для кішок, натуральний білий , Замовлення №8973

Замовив 3 великих пачки корму і наповнювач 10л. Попередили що замовлення треба буде почекати, інколи потрібно було самому дзвонити менеджеру щоб дізнатись стан замовлення. Замовлення прийшло раніше ніж попереджували, але наповнювач був 5л. Менеджерка підтвердила помилку і магазин окремо відправив ще 5л. Тож не все ідеально, але для мене проблем не було
Александр_1 не рекомендує цей магазин
31 січня 2022

Купив: ACANA Adult Large Breed 17 к

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

K13 не рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Купив: сухой корм Home Food Корм для котят Ягненок с рисом 10 кг, Замовлення №8056

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Заказал корм для котят 4.01.22, перезвонили в тот же день, подтвердили, согласовали время доставки на 7.01 с 10 до 16, немного удивила дата, но думаю, ладно, может такой режим у курьера. В итоге 7-го числа никто не то, что не доставил заказ, но даже не перезвонили, Уже почти 14.01, а информации никакой нет. Вывод о наличии товара и уровне сервиса напрашивается сам собой. Не рекомендую магазин с таким подходом к выполнению подтвержденных заказов.
Сергей Мишуров не рекомендує цей магазин
6 жовтня 2021

Хотів купити: Royal Canin

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Заказал в понедельник с достакой в среду. В среду после обеда сообщили, что товара нет. Сайт неудобный. Фильтры не работают.
Саша Письменний не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 вересня 2021

Хотів купити: Сухий корм Advance Mini Adult для дорослих собак маленьких порід 3 кг, Замовлення №заказ 7124

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

замовляв корм із повною передплатою 15.09.21 в середу. менеджер виключно через вайбер повідомив, що відправка буде в п ятницю. 17.09.21. 17.09.21 у 15:30 повідомлення що відпоавки не буде, немає товару. Відправка можлива а ж в понеділок 20.09. після вимоги повернути гроші перестали відповідати. корм замовляв для пса який живе у батьків, не в Києві. Можливості знайти такий корм на місці немає. ВКРАЙ НЕ РЕКОМЕНДУЮ даний"магазин". скріни переписки приєдную.
кошти повернули. дякую
17 вересня 2021 Відповісти
Max Rayti не рекомендує цей магазин
1 липня 2021

Хотів купити: сухий корм ACANA Grasslands 11,4 кг (a54211)

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail

Магазин вообще не выходит на связь. Сделал заказ, даже не перезвонили для подтверждения. Хотя на сайте написано, что работают чуть ли не 24/7 Не рекомендую
Відповідь представника «Tosya»
Приносим свои извинения за то, что с Вами не связались. Но на сайте указано, что звонки не принимаются, сообщения возможны только через Viber.
TATA рекомендує цей магазин
18 червня 2021

Купив: Brit GF VetDiets Dog Joint & Mobility Dog, Замовлення №6470

Сделка прошла легко и быстро. У магазина приятные цены на товары, хорошие условия для бесплатной доставки. Быстро связались, договорились про доставку и оплату. Доставили в оговоренные сроки и время. Всё понравилось, буду заказывать ещё.
Frigate рекомендує цей магазин
10 червня 2021

Купив: 1st Choice Adult Medium & Large Breeds

Гарний магазин, відразу зв'язалися і домовилися про доставку, ціни приємно здивували :-)