Taras Kunets не рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Хотів купити: БФП Canon i-SENSYS MF453dw + Wi-Fi (5161C007)

пробував замовити цей БФП, він в них не доступний. хоча ціна світиться і пише що є в наявності.
Ірина Костенко не рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Хотів купити: БФП Canon iRC3226i (4909C005)

Не розумію, навіщо виставляти товар, який знятий з виробництва. А ще менеджер спілкується на російській мові
Відповідь представника «Advanced Service»
Добрий день, Ірино! Дякуємо за Ваш відгук. На жаль, компанія виробник завершила виробництво БФП CANON IRC3226I (4909C005AA) і на минулому тижні було продано останні одиниці. На сайті чітко вказана інформація що до уточнення наявності товару. Прибрати товар з сайту не є правильним з точки зору маркетингу, тому що, у багатьох клієнтів немає інформації що до замінної моделі, і клієнти шукають відому їм модель CANON IRC3226I. Кваліфікація менеджерів і полягає в тому, щоб повідомити Вам інформацію про зняття з виробництва CANON IRC3226I та переорієнтувати на покупку нової моделі. Що до спілкування російською мовою: Ви спілкувалися не з одним менеджером в нашій компанії, записана та збережена розмова в Binotel відбувалася саме українською мовою (25.07, 14:06). Ми не підтримуємо мову агресора і вдячні Вам за солідарність в цій позиції. СЛАВА УКРАЇНІ!