Mykyta Porovchuk не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2023

Хотів купити: Зовнішній акумулятор (павербанк) REMAX RPP-509 5000 mAh 15W MagSafe 20W PD USB-C+QC White

Замовив і оплатив товар на сайті Оператор повідомив, що товару в наявності немає, надіслав заяву на повернення Де я маю вказати свої паспорті дані і ще купу інформації, щоб повернути кошти за товар, якого в них навіть не виявилось Після дзвінка оператору, де я відмовився заповнювати цю анкету, кошти миттєво повернули
Bohdan Borsh рекомендує цей магазин
12 січня 2023

Купив: Ліхтарик лампа Nextool Outdoor Light (NE20093), Замовлення №00002667

Приємний і відповідальний магазин. Один з придбаних товарів виявився із заводським браком, поміняли на новий максимально швидко. Вказують точну дату постачання, якщо товару зараз немає в наявності. Рекомендую!
igor_krasulia рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Купив: Xiaomi Fimi X8 Mini, Замовлення №1223

Отличный магазин. Брали на подарок Xiaomi Fimi X8 Mini, получили квадрокоптер в день заказа. Дрон может по Wi-Fi подключаться к смартфону и управляться через приложение. Модель отличная, он складывается. А еще получили скидку от магазина. Спасибо менеджеру, что помог выбрать оптимальную модель.
Відповідь представника «Wondertech»
Дякуємо за відгук! Звертайтесь ще ?