Kelvegil рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: настільна стійка Vinga TD32-1152, Клавіатура SteelSeries Apex PRO (64626), Монітор ASUS XG27UQ ROG Strix (90LM05A0-B01370), Геймерський ігровий стіл Cougar E-Mars, Замовлення № #F0138586

Супер топ - купив тут стіл, два монітори і клавіатуру, кронштейн Зі мною носилися і консультували по всім питанням ще до того, як зрозуміли, що я хочу зробити покупки на чималу сумму - відчувається, що розбираються в своїх товарах і намагаються допомогти покупцю
Бадрук Илья рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Мікрофон для ПК Fifine AmpliGame A6V, Замовлення №PA155676

Дуже терміново потрібен був мікрофон, продавець увійшов в моє положення та відразу відправив, по передоплаті. Дуже дякую вам)
vladyslav1 рекомендує цей магазин
13 квітня 2023

Купив: Веб-камера Trust GXT 1160 Vero Streaming (22397), Замовлення №#F0089725

Оператор чату відповідає дуже швидко, зрозуміло пояснив різницю у характеристиках камери. Товар відправили на наступний день після замовлення, трохи менше доби. Додатково мені написали, що замовлення прибуло, щоб я його встиг забрати в обраному поштоматі. Дуже вдячний!
Aleksandr Bykovskyi рекомендує цей магазин
2 березня 2023

Купив: Блок живлення ASUS ROG-STRIX-850G, Замовлення №42-18176664

Замовляю тут не в перше, нещодавно замовив тут комплектуючи для нового компа, все супер, доставили швидко. Проконсультували стосовно товарів до яких я мав сумніви, та порадили що краще взяти. Проблем із замовленнями не було, усе доставляли вчасно та за ціною яка була на сайті. Рекомендую цей магаз.
Vladislav Liepi?? рекомендує цей магазин
28 лютого 2023

Купив: +-, Клавіатура HyperX Alloy Origins USB (HX-KB6RDX-RU, 4P4F6AX), Клавіатура Dream Machines DM4 Evo USB Black (DM4_EVO), Замовлення №F0080859

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Купував в магазині миш та клавіатуру HyperX. Нажаль, миші в наявності не будуло, тому взяв на заміну DM4 EVO. Консультант, дуже привітливий і пішов на зустріч. Оперативно допоміг вирішити всі питання з DM4 EVO та інші. Ітого: Магазин рекомендую, миш DM4 EVO - ні :)
YuraBayer рекомендує цей магазин
4 лютого 2023

Купив: https://hotline.ua/ua/mobile-zaryadnye-stancii/bluetti-poweroak-eb70-portable-power-station-1000w-71, Замовлення №F0079879

Купляв BLUETTI PowerOak EB70. В першу чергу сподобався сам сайт, класний дизайн і ітнуїтивно зрозумілий інтерфейс. Великий плюс варіантів оплати за покупку включаючи оплату чатинами. Комунікація з клієнтом на високому рівні, все швидко без будь яких очікувань і майже в будь який час. Рекомендую.
Дмитрий Сахно рекомендує цей магазин
28 січня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №F0079731

Очень быстро связались ,оформил рассрочку,быстро отправили, магазин рекомендую
Buyer рекомендує цей магазин
27 січня 2023

Купив: Килимок для миші SteelSeries QcK XXL (67500), Замовлення №F0079186

Sh4ur_Leksmar рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Геймпад Canyon CND-GPW3, Замовлення №F0074513

Обирав геймпад. Хотілось щось бездротове, якісне, але не таке дороге як іксбоксівські. Обрав, замовив. Сайт магазину має цікавий дизайн, зручний інтерфейс. Товар прийшов в обумовлені строки. Вже використовується. Поки працює без нарікань.
Denis N рекомендує цей магазин
25 грудня 2022

Купив: Voltero 26800mAh S25 PD/100W QC/3.0/18W USB-C, USB-A*2, Замовлення №F0073900

Доброго дня. Магазин вибрав виключно по співвідношенню позитивних відгуків до негативних. На етапі придбання товару проблемних питань не виникло (купував ПБ Voltero 26800). Передзвонили, уточнили наявність, адресу. З коробки заряджений на 60-65%. Працює, поки нарікань не має. Але магазини перевіряються по складним випадкам (повернення товарів, повернення коштів). Поки з цими питаннями на щастя не зустрівся. Магазину бажаю розвитку.
Відповідь представника «Flick І Все для геймерів»
Дякуємо за Ваш відгук! Вже чекаємо нової зустрічі ;)