Игорь Донцов рекомендує цей магазин
21 червня 2022

Купив: MSI GeForce RTX3060Ti 8Gb GAMING X LHR, Замовлення №F0047818

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Мені дуже сподобався сервіс. Відповіли на всі мої запитання коли робив замовлення. Виникла проблема з відеокартою, на бічній планці не було гвинта. Відеокарта була повністю запакована, нова. Виявилося, що це заводський брак. Цю проблему також вирішили дуже швидко, знайшовши потрібний гвинт.
Відповідь представника «Flick І Все для геймерів»
Дякуємо за Ваш відгук! Чекаємо нової зустрічі ;)
Alexandr рекомендує цей магазин
18 червня 2022

Купив: Vinga Pillar Black, Замовлення №F0045945

Рекомендую магазин. Консультации на высшем уровне. Товар прибыл в сроки как и договаривались с продавцом. Товар новый с гарантией, скидки, обслуживание на высшем уровне. Очень доволен. Быстро, качественно, надёжно. P.s Буду и дальше заказывать товары.
Відповідь представника «Flick І Все для геймерів»
Дякуємо! Чекаємо нової зустрічі ;)
Vector_QT рекомендує цей магазин
10 червня 2022

Купив: HyperX QuadCast S, Замовлення №F0047579 и F0047582

Відповідь представника «Flick І Все для геймерів»
Дякуємо за Ваш відгук! Вже чекаємо нової зустрічі ;)
Pavel Boy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 березня 2022

Купив: Razer Cynosa V2

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Хлопці не бажають працювати. На вздовж 11 діб так і спромоглись відправити товар, хоча він одразу був оплачен. Конекшен не ініціативний, потрібно постійно нагадувати перепитувати. Не раджу.
Відповідь представника «Flick І Все для геймерів»
Дякуємо за Ваш відгук! Ми завжди на зв'язку для вирішення будь-яких питань стосовно замовлень. Нам шкода, що у Вас залишились такі враження, будемо раді це змінити, чекаємо нової зустрічі ;)
VT86 рекомендує цей магазин
27 січня 2022

Купив: Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1), Замовлення №FOO34536

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Ориентировался по лучшей цене. Оставил заказ на сайте. Перезвонили через 10-15 мин. Отправили в тот же день, хотя предупреждали, что могут быть задержки по метео-причинам. Консультант вежливый, компетентный. Ребята работают на рейтинг. На товаре заводская пленка.
Відповідь представника «Flick І Все для геймерів»
Дякуємо за Ваш відгук! Чекаємо нової зустрічі ;)
KarinaKnyazeva рекомендує цей магазин
10 вересня 2021

Купив: DXRacer G Series D8200 Black

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Вчера заказала кресло и сегодня уже получила его на почте, собрала хоть это было не слишком легко в плане веса, а так все по инструкции даже очень быстро. посидела. Кресло удобное, не чего не скрипит, материал очень приятный. Магазином довольна доставка быстрая и бесплатная, цена дешевле чем в других популярных магазинах, онлайн консультанты быстро и понятно отвечают на все вопросы 10/10 ) Буду заказывать еще товары в этом магазине.
Відповідь представника «Flick І Все для геймерів»
Дякуємо! Вже чекаємо нової зустрічі ;)