Viacheslav Pryimak рекомендує цей магазин
2 липня 2023

Купив: Чашка та борщ, Замовлення №7866

Шукав горнятко, щоб брати в гори. Порадили таке, дуже легке і виглядає круто. І ще класно, що ручка складається. На пробу взяв борщ, затестити, як на смак? Як замовляв, то все пояснили і швидко відправили …
a5kyd рекомендує цей магазин
12 травня 2023

Купив: Source Сандалі Classic Mens Camouflage, Замовлення №7074

Замовляв сандалі Source Classic Mens Camouflage. В цьому кольорі і розмірі даний товар був в наявності тільки в цьому магазині. Взагалі, в цьому магазині на момент замовлення (мабуть єдиному на українському ринку) була доступна вся гамма кольорів та розмірів сандалів згаданого виробника Процес замовлення через сайт та доставки новою поштою залишив тільки приємні враження - все зрозуміло, швидко і працює як треба.
Відповідь представника «EVERGO»
Вітаю! Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Будемо раді новим замовленням!
Ліза Кобітар рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022

Купив: Спальник для двох Sierra Designs Twin Lakes Double 20, Замовлення №2715

Вирішили з чоловіком купити спальники на зимовий сезон, а так як ми не туристи, то в цьому зовсім не розбираємось, тому замовили 2 спальники, але консультант магазину пояснив, що це не теплий варіант і порадив взяти двомісний (я навіть не знала, що такі існують), мотивуючи це тим, що в одному спальнику буде тепліше і меншу площу треба обігрівати! Отримавши товар я була в захваті. Дякую за допомогу, ви отримали постійного клієнта=)
Відповідь представника «EVERGO»
Вітаю, Лізо! Дякуємо, що оцінили нашу роботу! Будемо раді новим замовленням!