Ірина Степанченко не рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Deerma Air Fryer KZ100 (DEM-KZ100), Замовлення №32173723

Прислали бракований товар , відмовилися зробити заміну на новий. Лише запропонували відправити ремонтований товар , по ціні нового. Прийшлось декілька разів телефонувати, щоб повернули кошти за бракований товар.Не рекомендую данний магазин. Тільки витрачений час і кошти , зіпсований настрій, тому що товар замовляли на подарунок.
Відповідь представника «DEERMA»
Ірина, вітаємо! Дякуємо вам за надану інформацію. Нам дуже прикро, що у вас виникло негативне враження від співпраці з нами. Проте ми раді, що змогли вирішити ваше питання та допомогти. Наш магазин обов'язково врахує цю ситуацію для покращення нашого обслуговування в наступному.
денис не рекомендує цей магазин
23 жовтня 2022

Купив: Xiaomi Deerma Steam Cleaner 1600W White (DEM-ZQ610), Замовлення №7695987

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «DEERMA»
Денис, доброго дня! Дякуємо вам за надану інформацію. Використання пристрою до його покупки дійсно неможливе. Наш магазин надає лише оригінальну продукцію від виробника не вскриваючи пакування. Ми раді, що ви вже отримали товар та залишились ним задоволені. Будемо чекати на нові замовлення.
Кожен адекватний магазин надає змогу перевірити товар перед покупкою. І ні я лишився не задоволеним.
9 січня 2023 Відповісти