Sergey рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Випрямляч для волосся Philips HP8374/00, Стайлер (випрямляч) Philips HP8374/00, Замовлення №44053941673

Замовили випрамляч для волосся в ночі, зранку вже відправили і на наступний день отримали, запакували дуже добре, рекомендую
Олег Краснов не рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Універсальна система All-in-One серії 8500, Замовлення № 44053031570

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Заказал товар тут. Однако мне так 06.09.2023 года, с момента заказа 13.24 и по 21.00, так никто и не перезвонил. Первый раз встречаю такой странный сервис в магазине!
Taras Yanishevskyi рекомендує цей магазин
22 червня 2023

Купив: Тример для бороди та вусів Philips MG3710/15, Замовлення №44047731201

Магазин чудово і швидко працює із замовленнями. Доставка на Нову пошту безкоштовна. На сайті багато фотографій товару, а також присутній детальний опис до кожного товару. Товар прислали абсолютно новий і гарно запакований. З товаром присилають чек із гарантійним талоном.
Вячеслав Давыдов рекомендує цей магазин
19 червня 2023

Купив: Електробритва для сухого гоління, Series 1000S1131/41, Замовлення №44045711947

Links рекомендує цей магазин
17 грудня 2022

Купив: Тример для бороди та вусів Philips Hairclipper Series 3000 HC3505/15, Замовлення №44035615158

Отличный магазин, наверно лучшая поддержка которую я когда то видел у магазинов. Всё могут подсказать, рассказать и если нужно и помочь в добавок. Советую данный магазин!